Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokan tényleg úgy keresnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan tényleg úgy keresnek társat a társkeresőkön, hogy pontosan egy személynek megfelelőt?

Figyelt kérdés

Vagyis pont olyat, mint a volt barát, vagy mint az apuka, a gyerekkori szerelme, stb...?

Ha meg igen, akkor miért nem írják ki a pontos elképzelést az adatlapjukra? Mert így kevesebb embert bántanának meg, hogy visszautasítják őket? Vagy mert az olyan jó érzés, valakit visszautasítani...? Nem értem...



2016. márc. 14. 08:04
 1/6 anonim ***** válasza:
10%

Szerintem mindenki próbál hasonlót keresni, mert azt mar ismeri. Ha meglátsz egy idegen személyt, te is társítani fogod valakihez akit mar korábban ismertél. Ez normális, igy működünk.

Férfiként nekem az a tapasztalatom a társkereső, csak a nőknek jo. Kapnak 1500 levelet havonta, alig bírnak választani. Nekem semmi nem jött össze, élőben ezerszer jobb vagyok.

2016. márc. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 omba ***** válasza:

Nem is lehet olyan pontosan körülírni - de az egész társkeretős műfaj elég gyenge, szerintem.

Tapasztalatból mondom.

2016. márc. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 VirágésBence ***** válasza:
Sokan úgy keresnek párt, nem csak a társkeresőkön, hogy egy bizonyos személyből indulnak ki, legyen barna hajú, magas, sportos, csinos, kék szemű... csak a nevét nem írják oda. Persze ez lehet nem tudatos.
2016. márc. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem, nem olyat keresek aki hasonlít valakire.

Olyat keresek akiben sok bennünk a közös, hasonló tulajdonságaink vannak. Nem kell hogy bárkire is hasonlítson!

Mondjuk én férfi vagyok, nőknél nem tudom mi a helyzet.

2016. márc. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én hasonlót keresek,sajnos még nem találtam meg,

kitartóan keresem,bárcsak ő is kitartóan keresne engem,és hiányoznánk neki!

ezerszer könnyebb férfinek lenni!

2016. márc. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az a baj, sokan a külsőségek alapján keresnek, persze, akik szimpatikusak nekik. Csak hát ez egy fura dolog, mert rengetegszer tapasztaltam, egész más személyiségű emberek bújhatnak hasonló külső alatt.

Én ezért inkább a belső tulajdonságokat írom ki, kit keresek, csak hát ez is probléma...szinte legtöbbünk nem ismeri önmagát más szemszögéből. :(

2016. márc. 14. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!