Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőkön páwa gyerekek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőkön páwa gyerekek, kigyúrt cigányok, meg fogyatékosok kivételével más nincs is? Úgy értve hogy átlagos normális srácok? 22n

Figyelt kérdés
2016. febr. 24. 21:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
68%
A nagyszámok törvénye alapján van.:D
2016. febr. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
75%

Érdekes, én azt gondoltam, hogy éppen hogy az átlagos külsejű, jó fej, értelmes, intelligens fiúkból lesz több az ilyen helyeken.


Ja, hogy ők a fogyatékosok...

2016. febr. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%
normális fiú nem pazarol időt, pénzt és energiát ilyen szánalmas oldalakra, ahol a nők nem képesek visszírni.
2016. febr. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
81%

én egy kigyúrt fogyatékos cigány vagyok.


ismerkedünk?


27F

2016. febr. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
83%
Én ott vagyok mégse keres senki :D Akkor valami nem stimmel :D Vagy lehet nem esek bele az "átlagba" 23/F
2016. febr. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
85%
Rengeteg átlagos és normális srác van társkeresőn. Tudod, nekik nem írnak vissza, mert uncsinak tartják őket. :)
2016. febr. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem vagyok páwa, kigyúrt cigó vagy "fogyatékos", akkor automatikusan az átlagos normálisok közé tartozom? Akkor is, ha nem akarok átlagos vagy normális lenni? Legalább a hülyegyerek kategóriát szeretném elérni.
2016. febr. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Kisboltos ***** válasza:
Én még bízok abban, hogy személyesen fogom megismerni azt a lányt.
2016. febr. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
61%
Osztom a 3-as véleményét én is. 23/F
2016. febr. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
én állítólag jóképű vagyok, normális is, olyan szempontból átlagos hogy nincs ilyen hülye ecsetfejem cigány sem vagyok kigyúrt sem és fogyatékos meg pláne nem, de a társkeresők nagyrészénél pénzt kérnek az üzenetekhez, a badoon vagyok még fent ott van hogy jön néha egy-egy üzenet de nagyon személytelen, inkább személyesen, vagy neten akkor ha már legalább egyszer beszéltem vele, mert kevés az olyan ember aki nagyon közvetlen az interneten és olyan mint élőben.
2016. febr. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!