Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy nő nem elég szép,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő nem elég szép, azért nem keresik a férfiak. Ha szép, azért nem, mert biztos van kapcsolata. Mindenre van kifogás, hogy miért nem mennek oda?

Figyelt kérdés
2016. márc. 14. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Hol,mikor menjünk oda hozzád?
2016. márc. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A harmadik szem ***** válasza:
Eltaláltad. Az embernek van egy képessége, hogy meg tudja győzni magát tudat alatt arról, hogy "A" jobb, mint "B", csak azért, mert nem meri önmagának bevallani, hogy pedig "B" nyilván jobb, mint "A", és inkább elkezdi sorolni az érveket "A" mellett és elhiszi őket, és bele sem gondol, hogy objektíven bizony "B" jobb.
2016. márc. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát a jelenlegi soha és sehol mellett, amit tapasztalok, elég sok lehetőség maradt.
2016. márc. 14. 14:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sokszor volt olyan, hogy oda akartam menni egy szép csajhoz, és egy perc múlva felbukkant a hapsija... Nem bánom, hogy nem mentem oda, ki tudja, lehet még nekem is jött volna a pasija...
2016. márc. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jah, az emberek rendelkeznek azzal a rossz tulajdonsággal, hogy folyamatosan keressék a kifogásokat és így nem kell kimozdulniok a komfortzónájukból.
2016. márc. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor, most mit tetszik akarni? Meghívjalak valamerre?
2016. márc. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!