Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek mennyire fontos egy nő foglalkozása? Ismerkedéskor egy furcsább állás nagy hátrányt jelenthet?

Figyelt kérdés
2016. márc. 14. 14:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát ha prosti lenne, az furi...
2016. márc. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mi a furcsa?
2016. márc. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
4%

A legtöbb nőnek büfé szakos diplomája van (tisztelet a kivételnek), amivel nem mennek semmire. És ezt a hím soviniszta társadalomra akarják kenni, hogy miért nem keresnek annyit mint a férfiak. Azért cseszd meg, mert nem mérnökit végeztél, hanem egy huszadrangú büfészakot és nem értesz semmihez.


Szóval szerencsétekre nem számít sokat a szakmája egy nőnek, ha fiatal és szép, úgyis eltartja valaki.

2016. márc. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%

Előző: "hogy miért nem keresnek annyit mint a férfiak. "


Neked valami félrecsúszott az agyadban. Senki nem azt akarja, hogy egy takarítónő annyit keressen, mint egy orvos(nő), hanem hogy hasonló beosztásban, hasonló munka, teljesítmény mellett legyenek hasonlóak a keresetek.


És nem minden nő büfészakos, és a férfiak között is van bőven büfészakos.


Egy mérnöknő(39)

2016. márc. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Amúgy szerinted mi a "büfészak"? Mindenkinek más könnyű és más nehéz.
2016. márc. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%

A férfiak többnyire hátrahőkölnek, amikor elmondom, hogy mérnök vagyok, szóval biztosan számít. Mondhatnám úgy is, hogy lesunyítják a fülüket és a lábuk közé húzzák a farkukat (ha ismeri valaki a kutyák viselkedését...) a kezdeti domináns megjelenéssel szemben.

Na ilyenkor jövök képbe én, mert aki így viselkedik, az egyértelműen kuka. :)

2016. márc. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
#6 te csajé kemény lehetsz :-D vagy kitudja kivel volt eddig dolgod :-P
2016. márc. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Teljesen lényegtelen számomra.
2016. márc. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
#6: Én is mérnök vagyok, de ezt nem tapasztaltam, csak kis meglepődést. Mondjuk eleve eléggé megválogatom, kivel ismerkedek.
2016. márc. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hidepito mernok, jelen:-)


Errol a dologrol annyit, hogy a pasijaim zome bufeszak, a ferjem kozgazdasz. Szerintem inkabb hatrany, mintsem elony mert bemutatkozom elmondom, hogy mivel foglalkozom, es akkor mely csend, es neznek riadtan. A bufeszakrol es az altalanositasrol ennyit.

2016. márc. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!