Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Önéletrajba szerintetek...

Önéletrajba szerintetek fontos beírni ezeket?

Figyelt kérdés

"Nem dohányzom, alkohollal és egyéb tudatmódosítószerekkel nem élek, büntetlen előéletű vagyok."

"Családi állapot"

Szakmunkás munkakörökre pályázom...



2016. febr. 5. 00:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2016. febr. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én fontosnak tartom, ok talán a családi állapot nem annyira, de pl előny ha valaki nem dohányzik, a büntetlen előélet megemlítése is jó dolog szerintem, ha maguktól nem is kérdezik a cégek.
2016. febr. 5. 00:52
 3/12 anonim ***** válasza:
35%
Lol :) Nem, ezek alapelvárás.
2016. febr. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Ahová szükséges oda kérnek erkölcsi bizonyítványt. Az alkohol és dohányzás pedig senkit nem érdekel amíg elvégzed a munkád és nem részegen építesz házat, vagy fújod a füstöt a gyárban.

2016. febr. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Na jó, a cigi nem, de alkesz és/vagy bűnözőt senki nem akar. Szakmunkás helyen talán megemlítheted, nekem komolyabbnak tűnnél, hogy ezt leírod.
2016. febr. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs értelme ezeket leírni...
2016. febr. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sőt egyáltalán nincs ilyeneknek értelme, egy önéletrajzban a kutya nem kíváncis arra, hogy milyen a csaláid állapotod és az, hogy néha iszol-e vagy dohányzol a drogot meg úgyis kiszúrják ahol pedig fontos hogy büntettek-e ott erkölcsit kének abban meg levan írva.
2016. febr. 5. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A dohányzást megemlítheted, a többit ne.

Ez valóban alapelvárás, hogy nem drogozol és nem vagy sittes.

2016. febr. 5. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha ittasan vagy belove mesz dolgozni, akkor azt ott ugy is eszreveszik. Az, hogy otthon mit csinalsz, nem tartozik senkire.


Nekem modoroskodasnak tunne egy oneletrajzban, de ez teljesen szubjektiv. (Nem hatrany, hanem kizaro ok.)

2016. febr. 5. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem erőltetném ezt a dolgot. Főleg hogy az emberek jó része cigizik, és munka után szeret beülni egy körre a kocsmába, így rögtön ellenszenvet is kiválthatsz.
2016. febr. 5. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!