Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha srác létemre elég sértődős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha srác létemre elég sértődős vagyok, és rossz természetű akkor minden lány dobna?

Figyelt kérdés
Valljuk be egy hisztis k**va vagyok ahogy szokás emlegetni az ilyeneket. Nem tudom miért van ez nálam, de nem tudok változni pedig próbálok. :/ Kezdem azt érezni, hogy egy lány se fog tudni elviselni. :(
2016. márc. 15. 01:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Majd elvisel egy fiú...
2016. márc. 15. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor inkább a halál.
2016. márc. 15. 01:12
 3/9 anonim ***** válasza:

Én megmondom őszintén, hogy én nagyon rosszul viselem a hisztit. (én nem szoktam)


Százszor inkább más rossz tulajdonság, mint egy hisztis pasi...:S (tapasztalat)

2016. márc. 15. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ezen simán lehetne változtatni. :)

Egyébként, nem lehet, hogy főleg a mai lányokon húzod fel magad? Mert akkor csak annyi lenne a dolgod, hogy találj magad mellé egy normális csajt.

2016. márc. 15. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Próbálj változtatni rajta, mert elég rossz tulajdonság.
2016. márc. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
told fel picit a határát a dolognak, es ha azt átlépik akkor is maradj higgadt. onnan felfelé meg már...
2016. márc. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az eszedbe se jutott, hogy megváltozz? Hosszú távon ezt szerintem épeszű ember nem viselné el, én maximum a 2.-ig bírnám azzal az ultimátummal, hogy vagy elkezdesz értelems ember módjára kommunikálni vagy a következő ilyennél kalap-kabát. Már az iskiakasztó, ha egy nő hisztis, na de egy pasinál... Sokkal taszítóbb tulajdonságot nem nagyon tudnék mondani...
2016. márc. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bocs, az elmső kérdés tárgytalan. Inkább úgy mondanám, hogyha tényleg annyira akarnád, akkor megváltoznál.
2016. márc. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

En is ilyen voltam es bizony nehezen toleraljak a nok,de persze ha a no ilyen az se konnyebb

Sokat kell uralkodnia magan egy embernek alkalmazkodni

Nehez eldonteni mi az amit felhozzon az ember es mi az amirol halgasson.

De aprosagokon tudni kell csendben maradni nem jo ha gyakori a vita

2016. márc. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!