Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltam egy prostival de megbantam, (rossz is volt vele) readasul azota mindig tulsagosan lelog a bor a farkam vegirol, readasul csak evek mulva derul ki hogy katam tole valamit, hogy tegyem tul rajta magam?

Figyelt kérdés
22 eves vagyok azert csinaltam mert kivancsi voltam milyen,akik rendszeresen jarnak oda azok hogynem felnek es nem banjak meg?

2016. febr. 19. 17:46
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
88%

Mit kaptál?

Amúgy csak számomra megszokott a gumi?

Tudod az véd a betegségek ellen.

2016. febr. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
89%
Elmész és kivizsgáltatod magad,ne várjál éveket a kiderüléshez.Annyi eszed nem volt,hogy gumit húzzál prostival?
2016. febr. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
huztam
2016. febr. 19. 17:55
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Biztos húztál? Orális szex közben is el lehet kapni vmi vagy nem tudom...Nem tudom mi az amit ezen fel kell dolgoznod. Helyrejössz odalenn,kikezel a doki aztán máskor óvatos leszel ennyi.
2016. febr. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Biztos huztam,nem megyek dokihoz megtudnak a szuleim.
2016. febr. 19. 18:02
 6/31 anonim ***** válasza:
84%
Akkor magán dokihoz menj! Pesten tudok egy jót. Orvost meg kötelezi, az orvosi titoktartás.
2016. febr. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Megrángatta a fitymád,vagy mitől lóg???
2016. febr. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Huztam ovszert de kezzel is csinalta,rangatta a farkam de ennek mar tobb napja,megnyalta a golyomat attol lehet bajom?
2016. febr. 19. 18:08
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Menj el dokihoz, majd ő megmondja, hogy mi a bajod. Ne várjál vele éveket, mert rosszabb lesz, arról nem is beszélve, hogy más lányokat is szarrá fertőzöl. Ne legyél ennyire önző, hogy sorra fertőzöd szerencsétlen lányokat a jövőben, ők meg nem is tudnak róla.

Ha kiderül, hogy nincs baj, akkor megnyugszol.

Amúgy ha már 22 éves vagy, simán eltudnál menni úgy a dokihoz, hogy ne tudjanak róla.

2016. febr. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Sose lesz csajom,azert csinaltam prostival mert kivancsi voltam milyen,de borzaszto volt vele,jobban esik mikor kezzel kiverem,attol nem lehet hogy mikor kezel csinalta nagyon meghuzta a bort?
2016. febr. 19. 18:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!