Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlagos pasi létemre, azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos pasi létemre, azért tetszenek a szép csajok, mert felszínes vagyok?

Figyelt kérdés
2016. márc. 15. 18:29
 1/10 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
azért tetszenek, mert szépek.
2016. márc. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Na, és ezt ki lehet "nőni"?


Mert valljuk be őszintén átlagos srácok után nem kapnak a szép csajok.

2016. márc. 15. 18:33
 3/10 anonim ***** válasza:

A szép lányok még a legtöbb lánynak is tetszenek, szóval nekünk férfiként sokkal nehezebb. Mondhatni természetes, hogy tetszenek.

Én sajnos átlagon aluli vagyok szinte mindenben ami számít a nőknek, de meglepően nekem is tetszenek, de igyekszem minél kevesebbet foglalkozni velük mert tudom, hogy csak magamat szívatom.

2016. márc. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mert ha jó pasinak tartanád magadat, és akkor tetszenének a szép csajok, akkor nem lennél felszínes? :O
2016. márc. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Utolsó!


Akkor "egy szinten" lennék velük, tehát "elvárhatnám" tőlük, hogy tetszek én is nekik. Tudom ez így furán hangzik, de ha tartjuk magunka a "saját kategória" elvhez, akkor értelmet nyer az amit írok.

2016. márc. 15. 18:39
 6/10 anonim ***** válasza:

Azért, mert szépek. A szép mindenkinek tetszik. A lányoknak is a szép férfiak.

Más kérdés, hogy felül tudsz-e emelkedni a külsőségeken és tudsz-e valakit úgy szeretni lelkileg, hogy az olyan vonzalmat ébreszt benned, hogy már nem számít az sem, ha nem egy tökéletes szépség.

2016. márc. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem. A szép lányok mindenkinek (sokszor még a többi nőnek is) tetszenek. Ez nem felszínesség. Az ugyanis ott kezdődik, hogy csak a szépségért akarsz párkapcsolatot kezdeményezni valakivel. Hiába taszít a viselkedése, ha szép és lehet mutogatni facebook-on, baráti társaságban, és csak ezért jönnél össze vele, na az a felszínesség. Mindkét nemre jellemző sajnos.
2016. márc. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Noblesse Oblige ***** válasza:

Szerintem az, hogy valami tetszik nekünk egy dolog. Az hogy elvárhatjuk, hogy ez viszonzásra leljen meg másik. Ez nem keverendő.


Szerintem senki nem felszínes, mert a szebbek, jobbak tetszenek neki. Mindenki ösztönből a jobb génállományt részesíti előnybe.

De ha egy kapcsolatot nézzünk, ami nem merül ki a szexbe és a kémiába, ott már igencsak számít a személyesség is. És persze ilyenkor lehetnek olyan esetek amikor a prioritás a személyiségre helyeződik. Ettől a külső nem fog megszűnni mint szempont, de lehet kevésbé jó jegyekkel is értékelni fognak.

2016. márc. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Jól van. Igaz, amit leírtatok.


Na, és mit csináljak ebben a helyzetben? "gazdagodj meg" "gyúrd ki magad" tanácsokon kívül?


Nem valószínű, hogy viszonzásra talál a vonzalmam.

2016. márc. 15. 19:00
 10/10 ~OnLány~ ***** válasza:
100%

Nem lehet "kinőni".

Majd ha nem kellesz azoknak,akik neked tetszenek,akkor nem fogsz csak külső alapján válogatni.

2016. márc. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!