Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak ebbe már belegondoltat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ebbe már belegondoltatok valaha is?

Figyelt kérdés

Nem ajnározni akarom magam de egy szép, fiatal nő vagyok. Nem én ezt gondolom magamról hanem akikkel beszélek, vagy akik a környezetemben vannak. Dolgoztam modellként, nem kifutón, de volt pár fotózásom régebben. Kerestem ebből pénzt is.


Sokan azt hiszik itt az oldalon, hogy biztos mekkora habos torta az életem. Hát egyáltalán nem! Ugyan úgy vannak érzéseim mint más nőknek vagy férfiaknak, ugyan úgy magányos vagyok rengetegszer mint mások. Ha csak szexről lenne akkor persze, ez nem okoz gondot nyilván, de hiszitek vagy sem ennél sokkal többre vágynék én, akárcsak mások. Szeretnék egy szerető társak akiben megbízhatok és aki az embert szereti bennem, nem pedig jónőt.


Bevallom tini koromban én is visszaéltem ezzel nagyon élveztem a férfiak figyelmét. Aztán szépen lassan elkezdett beszippantani egy olyan világ aminek nem akartam a részese lenni.

A másik dolog pedig a barátok. Biztos sokatoknak vannak haverjai, barátai. Nekem szépen lassan elkezdtek eltünedezni miután megértem és a hiányukat csak későn vettem észre. Középsuliba csupa olyan lánnyal vettem körbe magam akik között én voltam a top és játszottunk az emberek agyával. Ahogy vége lett ennek az időszaknak nagyon átgondoltam a dolgaimat és megszakítottam a kapcsolatot velük és igyekeztem normális valós barátokat szerezni. Azt vettem észre, hogy a legtöbb nő nem akar velem barátkozni, mert rivális vagyok a szemükben. A legtöbb pasi pedig nem akar velem barátkozni mert vagy hozzám sem mernek szólni, vagy pedig csak szexet akarnak. Az emberi oldalam szinte senkit nem érdekelt. Nagyon sok munkát tettem azért, hogy ez megváltozzon de sikerült.

A másik dolog az előítéletek. Ha valaki szép és csajosan, szexin öltözködik, akkor automatikusan ribizli. Mondom bevallom, volt pár évem tini koromban amire én is azt mondom így utólag, hogy elég szánalmas volt, de megváltoztam. Viszont még a mai napig ugyan az van, aki egyáltalán le mer szólítani az azonnal jön a hülyeségeivel, meg hogy 10 percre lakik, meg hasonlók, nagyon zavaró.


Tudom más a helyzetem mint a kevésbé szép nőknek vagy akár a pasiknak, de a magányosság egem is ugyan annyira megviselt és semmit sem tehettem ellene nagyon sokáig.


Egyrészt kíváncsi vagyok a véleményekre, másrészt csak gondoltam leírom, hogy nehogy azt gondoljátok, hogy a szebb nőknek annyira könnyű az élete. Persze igen, ha egy teljesen agyatlan alárendelt szexkapcsoaltot keresnék akkor nem lenne nehéz dolgom, de hiszitek vagy sem számorma egy normális szerető férfi 1000x többet ér mint bármilyen pénz.



2016. febr. 29. 17:12
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
53%
Én meg elméletileg egy jól kinéző férfi vagyok, mégsem találtam meg én sem a párom. Nem ezen múlik, bár nyilván előny azért.
2016. febr. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
46%

Mert az általános szürke véleményük az embereknek az, hogy szép is fiatal is modell is, biztos sok pénz kell hozzá, több 100-ezres fizetés ésatöbbi.


Sokan úgy érzik és mondhatni jogosan, hogy nem lennének elegek egy ilyen nőhöz.

És akik olyanok mint te vagy híresek, azok a nők nyugodtan kezdeményezhetnek egy olyan férfinál akin látják h félénk vagy nem mer kezdeményezni. Mert magát kevésnek érzi.

Ez önbizalom hiány de amit tapasztalnak ez abból ered.


Szóval hajrá, ha nem egy milliomos fószert akarsz kifogni aki csak pinádra utazik akkor neked kell lépned.

2016. febr. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
0%
még egy magányos nő aki a férfiakat hibáztatja
2016. febr. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

Piviknek köszi a választ, nos van benne igazság. Biztos rossz azoknak akik szexet sem kapnak, ezt nem kétlem. De a ló másik oldalán sem sokkal jobb ám, lenni amikor csak arra kellesz kb mindenkinek.


3as: Nem hibáztatok senkit, csak leírtam, hogy ti nagyon leegyszerűsítetek mindent!

2016. febr. 29. 17:47
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én már nagyon régen belegondoltam ebbe. És éppen ezért nagyon-nagyon kevés ember van, akit irigylek, és gyakorlatilag egy sem, akivel cserélnék.

Kiemelek pár dolgot, és elmondom, hogy én hogy látom.


>Ha csak szexről lenne akkor persze, ez nem okoz gondot nyilván

Mi is hiányzik a legjobban a tipikus frusztrált fórumozóknak, mit nem tapasztaltak soha? Azt, hogy MÁSOK kívánják ŐKET, értük rajongjanak, velük akarjanak szexelni. Ők, ha próbálkoztak is, elutasításban, megaláztatásban részesültek, saját maguk szerint nem kellenek senkinek. És nyilvánvalóan a sikertelenséget sokkal könnyebb másra (konkrétan a te szépségedre) fogni, minthogy a saját hibáikon, gyengeségeiken javítanának és felelősséget vállalnának a kudarcuk miatt. Az ő felszínes, önigazoló, védekező, passzív-agresszív nézőpontjukból neked könnyű, az előnyös külső miatt mindent automatikusan megkapsz, de ez nem elég neked, ennek ellenére itt rinyálsz, hogy milyen rossz neked. Ezt még megfejeli az, hogy egy internetes fórumon vagyunk, minden kommunikációs formák legszemélytelenebbikén. Itt egyáltalán nem is merjük egymást, itt a legkönnyebb kiélni mindazt, amit a valódi szociális helyzetekben nem tehetünk vagy nem merünk kimondani, nyugodtan kivetíthetjük a sérelmeinket bármelyik szerencsétlen kérdezőre, és oszthatunk az előítéleteink alapján. Ezt meg kell szokni, és meg kell tanulni kiszűrni a hasznos információt belőle. Én is majdnem ilyen lettem :D. De ahogy te, én is nagyon sokat dolgoztam rajta, hogy ne legyek ilyen, és sikerült.


>Bevallom tini koromban én is visszaéltem ezzel nagyon élveztem a férfiak figyelmét.

Mint ahogy mindannyian tettük volna. Ezért nem érdemelsz rossz szót.


>Azt vettem észre, hogy a legtöbb nő nem akar velem barátkozni, mert rivális vagyok a szemükben.

A nem eléggé, vagy éppen túlságosan csajos csajoknak nehéz barátokat találni, nem irigylem őket ezért. Az előbbiek nem jönnek ki velük, az utóbbiakat kimarják, mert rivalizálnak velük. Borzasztó.


>A legtöbb pasi pedig nem akar velem barátkozni mert vagy hozzám sem mernek szólni, vagy pedig csak szexet akarnak. Az emberi oldalam szinte senkit nem érdekelt.

Amíg szép nő vagy, ez nem fog gyökeresen megváltozni. Mindig lesznek primitív felajánlkozók és szégyenlős mimózák. A külsőt nem lehet figyelmen kívül hagyni. Remélhetőleg megtanultad már ezt kezelni és azokra az érettebb emberekre fókuszálni, akik képesek és hajlandóak a külső mögé is nézni.


>Nagyon sok munkát tettem azért, hogy ez megváltozzon de sikerült.

Ez esetben gratulálok. Én, azt hiszem, tudom, hogy mennyi munka megváltozni. Remélem, hogy könnyedén kezeled a problémáidat és jó barátokat, szerető párt találsz.


>Tudom más a helyzetem mint a kevésbé szép nőknek vagy akár a pasiknak, de a magányosság egem is ugyan annyira megviselt és semmit sem tehettem ellene nagyon sokáig.

Ezt pedig sokan nem fogják elhinni neked, függetlenül attól, hogy igaz-e vagy sem. Amúgy jól fogalmaztál: >más< a helyzeted. Nem mondanám jobbnak, rosszabbnak, csak másnak. De biztos lehetsz benne, hogy akire soha még csak rá sem nézett senki, akit soha nem néztek nő/férfiszámba, aki sosem élvezhette a rivaldafényt, a hódolatot, a szexet, akit folyton csak visszautasítás, kudarc és csalódás ért, annak nagyon nehéz lesz azt mondania, hogy megérti, hogy neked sem könnyű. Nem védem őket, persze, mert megvetem az önsajnálatot és tehetetlenséget.

2016. febr. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
0%
Csak úgy poénból kipróbálhatnád, hogy mi van akkor ha lazábbra veszed a figurát. Nem öltözöl úgy mint aki az Anna bálba készül, nem sminkelsz annyit. Legyél egy kicsit szürke. Ha ezeken felül még az ékszereket is teljesen hanyagolod, még nekem is be fogsz jönni. :)
2016. febr. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:

Miről szól a kérdés röviden?


nincs kedvem elolvasni.

2016. febr. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
#7 Szép a csaj, így nincsenek barátnői, mert rivalizálnak, barátai sem, mert szexet akarnak, szóval szeretne egy pasit aki őszintén szereti.
2016. febr. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

5-os köszönöm a választ. Szépen kifejetetted az álláspontodat.


6-os Nem mindig vagyok kimázolva meg nem magassarkúban járok a kisboltba :) A szürkeség nem sokat segít a problémán, mert nem lesz tőle több barátom sem barátnőm.


8-as köszi :D


Privik: 26 éves vagyok és nem azért írtam ki a kérdést mert kapcsolatot keresek, csak szerettem volna, ha a sok önző negatív itteni ember kicsit belegondol, hogy minden érmének két oldala van!

2016. febr. 29. 18:51
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
#9 Gonosz egy nőszemély vagy. Vannak akiknek az az egyetlen örömük hogy itt sajnáltatják magukat, meg vádaskodnak, és te még ezt is el akarod venni tőlük. És még csodálkozol hogy nincsenek barátaid.
2016. febr. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!