Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak ferfiak akik szeretnene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak ferfiak akik szeretnenek komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Lehet gorcsosen probalkozok mar es csak azert se jon ossze. Nem reg ert veget egy hosszu kapcsolatom de nem erzem jol magam egyedul. Sajnos olyan helyen is lakok ahol nem igazan lehet ismerkedni. Mit tanacsoltok? Koszi a valaszokat.
2016. márc. 16. 11:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Vannak, csak ők nem kellenek nektek...
2016. márc. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Heves megyében vannak.
2016. márc. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Persze hogy vannak. Bár nem könnyű, azért lehet találni ha próbálkozol.:) Nekem az internet jött be. Házasok vagyunk már pár éve.

Olyan párt találtam akiben minden megvan ami nekem kell és külsőleg is az esetem:) Mindehhez csak egy netes társkereső kellett és teljesen ingyen volt. Viszont megváltoztatta az egész életemet. Persze nyilván türelem játék, és tudni kell szelektálni, de nagyon megéri.

2016. márc. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Budapesten vannak a jobbak :D
2016. márc. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Na majd alakul valami... :)
2016. márc. 16. 12:28
 6/15 anonim ***** válasza:
Hol laksz te isten háta mögött? :)
2016. márc. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Te kapcsolat függő vagy.
2016. márc. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Pesttol 60-re. De durva hely. Lehet kapcsolatfuggo vagyok. Bar szerintem sokan szeretnenek meg rajtam kivul.
2016. márc. 16. 12:48
 9/15 anonim ***** válasza:

Nincsenek barátnők, társaság akikkel eljárhatnál valamerre?

Van valaki esetleg aki tetszik, csak te nem lépsz, mert jajj te vagy a nő, és ő meg nem mer?

2016. márc. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Vannak. Te hogy nézel ki?
2016. márc. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!