Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vannak egyáltalán fiúk/férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak egyáltalán fiúk/férfiak akik szeretnének komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Egyszer volt egy rendes kapcsolatom, nagyon szerettem a srácot, csodálatosnak tartottam a személyiségét, de úgy szakított, hogy teljesen megrendültem benne. Azóta volt még egy kapcsolatom, de az a srácot nem a belső tulajdonságaim érdekelték... Aztán volt egy idősebb pasi is, azt hittem hogy az majd nem lesz gyerekes meg önző és tisztelni fog, de hatalmasat tévedtem.

Léteznek egyáltalán olyan pasik akiknek az érzelem kell? Olyanok akik nem csak azt látják egy lányban ami szemmel látható, és nem csak dugni akarnak egy jót? És miért van az, hogy annyit hazudtok? Van egyáltalán köztetek egy őszinte is? Egyáltalán, pasik, mit akartok???

Normális válaszokat, legyetek szívesek!



2015. jan. 3. 20:04
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Igen van még ilyen.
2015. jan. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
Igen, sokan szeretnénk komoly kapcsolatot. Rosszakat fogtál ki. Lehet, hogy nem vetted észre te sem a kedves fiúkat, hanem inkább azokhoz mentél, akik határozottabbak és "bunkók"?
2015. jan. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
Van ilyen, nem is egy. Én is normális kapcsolatot szeretnék, de mindig csak barátként gondolnak rám.
2015. jan. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:

nekem eddig pl. csak normális pasikkal volt dolgom, szóval igen, vannak.

más kérdés, hogy szerintem te rossz helyen=rossz emberek közt keresgélsz, hogy csak olyanokat fogsz ki, akik hazudoznak, és akiket nem érdekelsz hosszú távon. szóval ne haragudj, de szerintem benned van a hiba. hogy konkrétan mi, arról ennyi alapján fogalmam sincs, így azt mondanám, nézz magadba, és gondolkozz el, mi miatt vonzódsz pont ilyen férfiakhoz..

2015. jan. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
minket is ugyanúgy átvernek a lányok, valahogy akkor se jut eszembe, hogy van e értelmes nő, mert van csak én nem találom, de ezzel semmi baj. majd te is találsz értelmes pasit idővel
2015. jan. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:

Van, vagy legalábbis lenne, ha lenne aki ezt értékeli..

(Én mindig komoly kapcsolatban gondolkoztam, csak ezt a partnereim valamiért nem értékelték...)

2015. jan. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
Amíg egy pasi nem érett, addig nem akar komoly kapcsolatot. Max. azt hiszi, hogy menni fog az, aztán rájön, hogy Ő még erre nem kész, még "élnie kell". Ezt nem lehet sajnos tudni, hogy kinél mikor jön el. Valakinek már 20 évesen is benő a feje lágya, másoknak csak 40 évesen... Én 22 évesen most egy 23 éves "gyereket" nevelek :D
2015. jan. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
Egyébként az én barátom se tervez előre, nem is szeretne, nem is akar, csak majd lesz alapon lógni akar továbbra is a levegőben. Hát na... Lehet én is tovább fogok állni, ha továbbra is anyuci szoknyácskáját akarja fogdosni és Vele élni, lépni meg nem akar :D Azt hittem régebben, hogy érett, hát tévedtem :)
2015. jan. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Tény hogy sok férfi van, akiket a nemiszervük irányít, de komoly kapcsolatot is sokan keresnek és az előbbi csoportba tartozók miatt az utóbbiak esélyei jelentősen romlanak. 32F
2015. jan. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs.
2015. jan. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!