Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az aki tényleg egy gyönyörű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az aki tényleg egy gyönyörű barátnőt szeretne magának, az felejtse el a társkereső oldalakat?

Figyelt kérdés

Több okból is erre a következtetésre jutottam, hogy ott kéne hagyni a retekbe. Bár nem túl rég, 2 hónapja vagyok fent, de a netes társkereső nők nagy része ronda, kb. 50-ből 1 az aki nekem bejön. Az életben már sokkal jobb az arány, sokkal szebbek a nők úgy általánosságban a való életben.

Azok a lányok akik meg társkeresőn szépek, többnyire nem írnak vissza. Eleinte nem értettem miért, és hát én is mint sokan létrehoztam jópár kamu női profilt, olyan nőkről akik nekem tetszenek és gyönyörűek és korosztályban is az én célcsoportom. Csak mert kíváncsi voltam mire számíthat egy ilyen nő, ha felregisztrál egy társkeresőre.

Az eredmény döbbenetes, félelmetes és sokkoló volt. Napi átlag 60-70en írtak, eleinte még többen is. De most is már jó sok ideje megvannak, fellépek az egyikre, ahova már cirka egy hónapja nem léptem be és ez fogad: 2122 nem fogadott levél.

És akkor én mondom, basszus, azért ez elég szép termés. 1 hónap alatt több mint 2000 pasi, mekkora irdatlan nagy kiéhezett kantömeg van minden magyar társkeresőn. Nem csodálkozok már semmin, hogy nem reagálnak a legtöbben ennyi üzenetre, a tököm se olvas el ennyi levelet.

Szerintetek is irdatlan nagy szívás egy férfinak a netes társkeresés? Élőben sokkal jobb esélyekkel indulok egy gyönyörű nőnél? (nem vagyok csúnya, túl jóképű sem, de az átlagnál jobb pasi vagyok arcra és testre is egyaránt) 24/F


2016. márc. 16. 23:00
 1/10 anonim ***** válasza:
43%

ha kellőképpen primitív, bunkó, vagy csak szimplán stílustalan, ápolatlan, esetleg impotens vagy, akkor bármelyik nőt megkaphatod


ha egy csepp eszed van, akkor pedig felejtsd el a "szép" nőket, és keress értelmes nőt.

2016. márc. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%

Te egy igazi géniusz vagy! Semmi értelme társkeresőzni, én ezt mindenféle kamureg nélkül is tudtam.


Azzal viszont egyetértek, hogy az életben sokkal jobb esélyekkel indulsz. A társkeresőkön csak a legjobb pasikkal állnak szóba egyáltalán és nem csak szép nők, ez a vicc...

Az életben sokkal jobb benyomást tud tenni egy férfi ha nem néz ki totálisan elfogadhatatlanul rondán, mint például amilyen én vagyok.

2016. márc. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezt már számtalanszor kitárgyaltuk.
2016. márc. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

A netes társkeresésben túlzók lesznek az egyenlőtlen viszonyok, ezért férfiként ajánlatos messzire kerülni.

Ha nagyon beszippant, elkezded magad alábecsülni, vagyis a sok nő ígérete végül visszacsap és átmehet az egész valami önpusztító, veszélyes függésbe.

Lépj le, amíg képes vagy nevetni. Utána késő lesz

2016. márc. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mellesleg van egy felület, amit érdemes használnod, de kizárólag alkalmi szexre: tinder.

A társadat csakis élőben keresd.

2016. márc. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Nektek pasiknak az a bajotok, hogy egymás kamu profiljait próbáljátok felszedni. :) Rossz lehet.
2016. márc. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
csinálj te is egy kamuprofilt, talán kapsz végre majd leveleket
2016. márc. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Orszàg legnagyobb tàrskeresőjére reggeltem. Egy hónapot fizettem ki akkor aktiv voltam 3hetet,semmi vàlasz a rengeteg elkűldött levélre. Be volt àllìtva, hogy automatikusan megujjuljon az előfizetés,(természetesen alapbeàllitàs) ha màr megújult benéztem sok lànynàl làtom online volt: tegnap kapott levelek 10+... Olvastam a Szenvedélyek hàlója cìmü könyvet is az is a ...vonalos élményekről szól női szemszögből. Ott is irjàk nagyon szelektàlni kell, valamint sok pasi aki fwnt van nem tud randizni iszonyú bunkón viselkedik. Ba...t többre nézném , de ott ha valaki reggel le kell rà csapni mert első pàr embernek van esélye vàlaszt kapni, első óràban fizetős tagok ìrhatnak.

Gyönyörű lànyt akarsz baràtnőnek, neked is jól kell kinézned, mert külsővel kell hódìtanod utàna a jó szöveggel, még neten ha szerencséd van előbb olvas aztàn néz a profilod....

2016. márc. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Gyönyörű barátnő feltételei:

- magas, izmos testalkat

- kellemes ábrázat, szép arcforma, megfelelő szem/haj szín, stb.

- erős, férfias kisugárzás

- végtelen határozottság és önimádat

- havi 500k-1m fizu.

- 30 millás autó

- saját lakás, igényesen berendezve, jó környéken.

- politikus, vagy egyéb bűnözői jelen, vagy múlt erősen preferált (hatalom)


Ha ez mind megvan akkor lesz olyan gyönyörű barátnőd aki megcsalni sem fog, jó eséllyel. Társkeresőn nincsenek gyönyörű nők eleve, szóval a kérdés némileg értelmetlen ebből a szempontból. Aki gyönyörű az nem szorul arra töménytelen selejtre ami ott van, mivel eszébe sem jut olyan sokan veszik körül és lesik minden kívánságát.

2016. márc. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

egy gyönyörű nőhöz elég pénz


nem tudom, hogy te ezeket a hálivudi kliséket hol látod pesten, de én dagadt, szőrbimcsókokkal látom a jó nőket, persze luxusautókban


ez nem las vegas

2016. márc. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!