Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A szexhiány egyre súlyosabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexhiány egyre súlyosabb tüneteket produkál nálam. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

30 éves férfi vagyok és már több mint hat hónapja nem csókoltam meg lányt szexről nem is beszélve.

Érzem hogy egyre feszültebb vagyok, egyre agresszívebb és egyre jobban becsavarodok. Komolyan kezdek attól aggódni hogy elkattan az agyam és megölöm az első embert aki belém köt mert nem fogom tudni kontrollálni a dühömet. Sokszor arra gondolok hogy legszívesebben szétb...nám az egész bolygót már annyira elegem van néha.

Mit tudnék tenni a prostituáltakon kívül mert nekem kell az az érzés hogy kíván a nő és nem csak elvisel egy órát velem egy nagyobb összegért?

Tényleg kezdek aggódni a saját és mások egészsége miatt a környezetemben. Olyan lányismerősöm sajnos nincs aki tudna segíteni ebben így mi marad?

Normális válaszokat légyszi!



2016. márc. 16. 23:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
6 hónapja? Próbálom normálisan elmondani, hogy az semmi.
2016. márc. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De ha már most itt tartok akkor mi lesz később? Tényleg félek hogy kárt teszek valakiben. Mindenhol azt látom hogy szexelnek a lányok, fiúk és csak erre tudok gondolni. Egyre jobban elkap a gyűlölet sokszor.
2016. márc. 16. 23:34
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Én mit mondjak, kb 3 éve nem szexeltem. Lehetőség persze lett volna, egyéjszakásra, arra meg nem vagyok vevő.

Nekem is hiányzik, én is kívánom nyilván, de azért nem vagyok agresszív és semmiképp nem érzem azt, hogy megölnék valakit a nagy szexhiányomban.

Ez azért már súlyos, hat hónap nem a világ vége...Azokból, amiket írsz, lehet nem ártana, ha egy orvos rádnézne. És ezt nem sértésnek szántam.

2016. márc. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2%

Ti mind hülyék vagytok. Én egy hétig nem bírnám ki!

Minek ez az önsanyargatás?

Irány a szemétégető!

Durex 4 the win!

2016. márc. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én több mint 30 éve nem csókoltam meg nőt... I won! sadface.


Ha igazi őrült lennél már rég csináltál volna valamit, az nem így működik, közel sem.

2016. márc. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

#4: Gondolom most rettentő büszke vagy magadra, hogy egy hétig se bírod szex nélkül. Nem mindegy neked, hogy ki mikor szexel?

Számomra ez nem önsanyargatás, szimplán csak nem vagyok r*ibanc, akire ha rájön a "kangörcs", akkor megdugatja magát az első szembejövő hapsival.

2016. márc. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
26%
30 vagy és ahogy lnézem balfék is. Készülj fel, még 40 évig nem fogsz. Hacsak nem prostikkal.
2016. márc. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

keress valamit , amivel levezetheted a feszültséget. sport? ha a nők látják, hogy idegbeteg vagy, nem fog segíteni a csajozásban.


ráadásul, őszintén kicsit féltem is őket tőled, mégiscsak gyilkosságról beszélsz... ha komoly amit mondasz, akkor keress fel egy szakembert, mielőtt még tényleg megölsz valakit, és 15-20 évre lecsukatod magad.

2016. márc. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
viszont ha lecsukják, minden nap lesz szex. komolyra fordítva, szokj hozzá, hogy nem a te farkadon pörög a világ. nehéz, mert már a zsömlét is szexszel akarják eladni, de inkább keress valami értelmes elfoglaltságot
2016. márc. 17. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
4 éve nem volt semmi. Pár hónap és lenyugszol, vagy becsajozol. No para. 29/f
2016. márc. 17. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!