Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácstalan vagyok. Ti kibírná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok. Ti kibírnátok így?

Figyelt kérdés
A párommal 4 éve vagyunk együtt. Van két kislányunk. Mikor összejöttünk már akkor prosztatagyulladása volt. Azóta könyörgök neki, hogy kezeltesse. Emiatt a szex sosem volt jó hiába szeretem. Már annyira súlyos a dolog, hogy már 9 hónapja semmi szex nem volt... nem is kívánja fel sem áll neki fiatal vagyok 22 éves éves és nekem nagyon hiányzik. ő semmit sem tesz az ügy érdekébe én meg már attól felizgulok ha valaki barátilag hozzám ér. Nem tudom meggig bírom, megcsalni nem akarom a kicsik miatt meg amúgy se..

2015. márc. 19. 10:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nyitott házasságba sem mennétek bele? Ez így nem sok jót ígér.
2015. márc. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
És miért nem kezelteti? Őt nem zavarja, hogy nincs szex? Szerintem itt többről van szó, mint egy prosztatagyulladásról...
2015. márc. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Jázi :) ***** válasza:

Szerintem is lehet még ott valami. Nem hiszem ha csak ennyi lenne ne kezeltetné magát.

Mikor beszélsz vele erről mit mond? Miért nem megy dokihoz? Neki nem hiányzik?

2015. márc. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szerintem megcsalt és elkapott valami betegséget
2015. márc. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért nem kezelteti. Én otthagynám, ha ennyire nem figyel sem a saját testére, sem a kapcsolatra.
2015. márc. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Noydra ***** válasza:
Minek csináltál egy idiótának 2 gyereket?
2015. márc. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Dobd fel a labdát!

Orvos vagy válás!

2015. márc. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Az első gyerkőc váratlan volt. Neki viszont mindenképp szerettem volna tesót. ők mindig ott lesznek egymásnak
2015. márc. 19. 10:33
 9/17 A kérdező kommentje:
4. éve könyörgöm orvosért. Mindig van valami kifogás. Már egyszer megmondtam neki, hogy elhagyom de akkor megígérte, hogy kezelteti. Na,ez kb 3 hónapja volt...
2015. márc. 19. 10:37
 10/17 anonim ***** válasza:
Hát gratulálok, hogy 2 év után szültél neki egy gyereket, aztán már még egyet, hogy legyen tesó és legyenek ott egymásnak. Ennél nagyobb hülyeséget... Gondolom rossz testvéri kapcsolatról még nem hallottál.
2015. márc. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!