Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan szabadulhatnék attól,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szabadulhatnék attól, hogy az egész életemet egy megaláztatásnak érzem?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy mivel nem vagyok magas, helyes, jó adottságú pasi, hanem elég hátrányos jellemzőkkel születtem, folyamatosan az az érzés kínoz, hogy én kevesebb vagyok és mindig kevesebb leszek másoknál. Ha kinn vagyok az utcán, és meglátok egy csinos lányt, oda se merek nézni, mert rögtön arra gondolok, hogy ha észrevesz, az lesz az első gondolata, "mit néz ez a kis nyomi, miért nem marad a saját kategóriájánál". Nagyon szeretnék én is olyan barátnőt, aki tetszik, de teljesen irreálisnak érzem, hiszen magamról se tudom elképzelni, hogy tetszhetnék egy olyan lánynak. Ebben telnek a napjaim, és fogalmam sincs, hogy hogyan szabadulhatnék ebből az állapotból. Sportolok, jó munkám van, figyelek az öltözködésemre, és van mit felmutatnom az életben, mégis így érzem, hiába teszek akármit.
2016. márc. 17. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
A te sorsod is az hogy valami kiégett 30-ast kapsz aki egy kisvárosnyi férfit tett a yolo korszakában lyuksógorrá, de az ösztönök hívó szavának engedelmeskedve kell neki már egy spermadonor és pénzescsap a pocaklakó-projektjéhez.
2016. márc. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez biztos nem a sorsom, mert azt érezném a lehető legmegalázóbbnak, ha el is fogadnám ezt, és összejönnék valakivel, aki nem tetszik. Tehát akkor legfeljebb egyedül maradok.
2016. márc. 17. 20:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát a helyzet nem egyszerű. Mivel a fiatal nők szemében a férfiak 80%-a egy szánalomhegy, 10%-a megüti a nulla szintet és a maradék 10%-a számít jó hapsinak, ezért elég valószínű, hogy nem véletlen érzed, lekezelően bánnak veled, ha megközelítesz egy nőt. Ugyanis sértésnek, de minimum zaklatásnak veszi, ha nem a top 10% kategóriába tartozó férfi érdeklődik iránta.


A jó hír viszont, hogy idővel minden nők kénytelen rugalmasabb lenni a külsöségekkel, ha nem akar egyedül maradni. Ha tehát nem hagyod el magad és elég pénzt szerzel, hogy a nők szemében jó fogásnak számítsál, akkor még sokra viheted a nők körében. Persze nem szabad elkötelezned magad és óvszer, óvszer, óvszer, ugyanis 30 felett egyetlen nőben sem szabad bízni, azok bármire képesek, hogy magukhoz láncoljanak egy lúzert.

2016. márc. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Fish1 ***** válasza:

3 dolgot tudsz tenni:

- önbizalmat építesz,

- elfogadod magad,

- utálod magad tovább és sírsz.

2016. márc. 18. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az se jobb, aki nem túl rossz kinézetű, de nem nagyon van munkája és pénze...Tapasztalatból mondom. Te nyugodtan próbálkozhatnál, hiszen lehet, hogy lenne oylan lány, akinek tetszenél, meg hát van biztonságos egzisztenciád, nem izzadsz, ha rákérdeznek erre. Mert mindenki rákérdez és ha ez nincs akármiylen jó vagy nem fogsz kelleni senkinek.
2016. márc. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!