Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van még rajtam kívül olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még rajtam kívül olyan ember, akinek -ha kicserélnék a testét- rögtön megváltozna az egész élete?

Figyelt kérdés
Annyit kell rólam tudni, hogy egy nagyon motivált, intelligens és igényes férfi vagyok, azonban olyan rossz géneket örököltem, hogy gyakorlatilag kimaradt nálam a serdülőkori átváltozás. A borostám és a mélyebb hangom valamilyen szinten megjelent, de a testalkatom megmaradt egy 13 éves szintjén (169cm, 52kg). Ez pedig azt jelentette, hogy óriási hendikeppel kellett átvészelnem azt az időszakot, amikor az embernek a legszebb éveit kellett volna átélnie. Most már valamilyen szinten bele is törődtem a sorsomba és csak az egyetemi tanulmányaimra koncentrálok. A testsúlyomon sem nagyon tudtam változtatni, mert alapvetően elég gyenge vékony testalkatom van, így a másfél év kondizás is csak azt eredményezte, hogy max 55 kilót tudtam elérni, cserébe több kisebb izom -és ízületi problémám is lett. A legrosszabb az egészben, hogy a korosztályom is kivétel nélkül 8-9 évvel fiatalabbnak tippel. Számtalanszor hallottam már, hogy milyen remek személyiségem van (bár ez az évek során a sok csalódás miatt csorbult) mégsem éreztem azt sohasem, hogy akármelyik csaj, egy minimális vonzalmat is érzett volna irántam. Nem szeretném, ha a fél életemet érzelmektől elválasztott burokban kellene leélnem, és egy olyan alapvető emberi tevékenység, mint az kölcsönös érzelmeken alapuló szex, számomra egy elérhetetlen dolog legyen.

2016. márc. 15. 11:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Az én életemen már az is sokat dobna, ha a fogaimat kicserélnék, illetve ha visszacsinálhatnám a fogszabályzást, ami tönkretette.
2016. márc. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 VirágésBence ***** válasza:
46%
Valószínűleg mindenkinek megváltozna az élete, ha kicserélnék a testét, csak nem feltétlenül mindenkinek pozitív irányba, pl én ha kapnék egy másik testet nagyon nem lennék boldog, nem azét sportolok mióta az eszemet tudom, hogy egyszer csak mint derült égből villámcsapás kapjak egy pocakot, egy ápolatlan arcot és egy kopaszodó fejet. Egyébként csak, hogy a te esetedre is reagáljak, ha valóban intelligens, okos, jó személyiséggel bíró férfi vagy, akkor nem jelent problémát egy kisfiúsabb kinézet, egy okos, intelligens lánynak ez egyáltalán nem érték, lehet eddig rossz helyen keresgéltél vagy egyszerűen csak rányomja a bélyegét a dologra, hogy utálod a tested és hidd el, ezt a lányok érzik. Régebben annyira gyűlöltem mindent, ami körülöttem van, a várost, az embereket, a zsúfolt boltokat, az undorító szagokat... minden utáltam, barátnőm igaz volt, de bárcsak ne lett volna olyan szörnyű lett. Kicsit megváltoztam és sokkal jobb a helyzet, pedig előtte sem voltam egy csúnya gyerek, csak érezték rajtam mások, hogy mennyire nem vagyok rendben a dolgokkal.
2016. márc. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
33%

Keres egy személyi edzôt es heti 4 edzést tolj plusz napi 8-10 étkezés:

1.kaja: 100g zab dupla adag fehérje

2.kaja: 200g tonhal 100g pufirizs

3.kaja: dupla adag tömegnövelô

4.kaja: 100g mellfilé 100g rizs

6.kaja: 100g zab dupla adag fehérje sék

7.kaja: 100g csirkemell 100g rizs

8.kaja: 200g tonhal 50-100g pufirizs

Edzés

9.kaja: dupla adag tömegnövelô

10.kaja: 150g csirkemell 100g rizs

11.kaja dupla adag fehérje

12.kaja akár 200g zsírszegény túró


Így ezeket ennek kell 0-24-ben szinte,

személyi edzôvel toljad elôre mondom dràga lesz,de ha akarsz csajt akkor 53kilosan felejtsd el.neked egy 40-est fel kell szedned,ha csajt akarsz ez van.

Nem vagy ferfias a szemukbe.

A lànyok mindig mondjàk 80kiló alatt a pasi nem pasi,hozzàm ne merjen szólni vagy érni mert megalàzom és elhànyom magam nekem ferfi kell akit kívànok,vekony kisfiut meghagyom a maradeknak.

Ezt lanyok mondjak.


Ha nincsen pénzed akkor ideje el menj dolgozni azonnal egyetem mellett.

A nôket csak a végeredmény érdekli a bajod nem,old meg vagy ne akarj szexelni.

Igy vannak vele.

2016. márc. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Az utolsó leírt mindent.

Engem se érdekelne ilyen téren más baja. Én husis voltam,nem éreztem magam jol és nekiáltam edzeni keményen,a töbségét othon és nem volt edzőm se. És igen,megváltozott minden.

2016. márc. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

A testemmel, alkatommal nincs gond, én csak a fejemet cserélném le....


A testen leheti ngyen is alakítani.

2016. márc. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
29éves férci vagyok jelenleg 65kg/184 cm. Amikor elkezdtem edzeni, ugyanehez a magassághoz voltam 60 kg. 25 évesen voltam a legnehezebb 77kg az is elég vékony volt. Attól függetlenül voltak kapcsolataim. Mindenesetre nehéz volt felszedni/tartani azt a testsúlyt. Szerintem ott hibáztál ahol én. A túledzés rossz dolog, ne csináld. Kezdj el "terápiásan" edzeni/tornázni, hogy az izületeid és izmaid helyre jöjjenek. Az étkezéstöl meg nem kell megijedni, könnyű annyit enni, hogy meglegyen a létfenntartáshoz, napi teendöidhez elegendő energia, tápanyag. A lényeg, hogy ennél egyél egy kicsit többet, +vacsorára valami jó minőségű teljes értékűt kevesebb szénhidráttal mint nap közben, hogy ezekből épülj míg alszol. Idén indultam 60 kg-ról igy lettem 3 hónap alatt 65, és csak tornázom heti 2 szer. Nem vagyok, és nem is leszek profi testépítő, nem is célom, gondolom neked sem. Csinálj így 2 hónapot szerintem, meglátod mi lesz aztán ha tetszik csináld komolyabban ahogy az utolsó 2 válaszadó javasolja.
2016. márc. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Neked utolso minimum 105kg-nak kellene lenned,heti 2 edzés öt forintot se ér,ha valamit csinalsz normalisan csinald,a lànyoknak ez nagyon fontos,az én kategóriàmnak.

80 alatt nincsen ferfi csak kisfiucska.

2016. márc. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
#3, #7: No offense, tényleg nagyon köszönöm a tippet, de te valami ügyeletes testépítő/fitnesz guru vagy itt? Mi az hogy 80 kiló alatt nincs férfi? Pont hogy a vékonyabb, de MAGAS évfolyamtársaimnak vannak a legszebb, legcsinosabb barátnőjük, ezzel szemben nem egy kigyúrt törpe faszit ismerek, aki elég nevetséges látványt nyújt a százhetvenvalamennyi centijével hiába színtiszta izom (kb. 85-90 kiló). Őszintén szólva, a magasságommal ezerszer jobban nem vagyok megelégedve, de ha eredményes lenne a kondizásom, azt is max 70-75 kilóig csinálnám (hogy ne nézzek ki egy kisebbségi komplexussal rendelkező önimádó kis porbafingó felfújt hobbitnak), de mint már fentebb is írtam az 55 kilót is nehéz volt elérnem. Szóval köszönöm a kommentet (hasznos volt), de most elsősorban nem dietetikus tanácsokra és edzéstervekre vagyok kíváncsi, hanem mások TAPASZTALATAIRA és véleményeire.
2016. márc. 15. 16:43
 9/16 anonim ***** válasza:

Ezt lànyok mondjàk hidd el,nekem konkretan olyanok voltak,hogy lànnyal beszéltem félóràt màr jött szexelni randi nélkül,közben meg randizott màr 3-szor egy gyerekkel én meg szexeltem vele.

Ezért mondom,mindnek a testem nagyon bejött,imàdtàk,azonnal orgazmusa volt szinte,mondta is tobn,hogy neki csak izmos férfi kell aki vékony az húzzon el,mert nem hogy szexelni de szóba nem àllna vele.

Tehat melózzàl,eddzél,vegyél kivàló ruhàkat.

2016. márc. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Az én párod 170cm er és jó kigyurt (nem felfujt tömegnövelővel) , kb 100kilo. És imádod a testét is. Inkább ő,mint egy magas,de vékony pasi.

De mindenkinek más a véleménye!

2016. márc. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!