Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, ha megtetszik nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha megtetszik nektek egy lány, akkor mindig kezdeményezitek az ismerkedést?

Figyelt kérdés
Az is érdekelne,hogy ha nem kezdeményeztek,annak mi az oka? Ilyenkor mit éreztek? Megéri megszólítani a kiszemelt lányt v. sem?

2016. márc. 18. 22:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Milyen irányból kérdezed, nő vagy avagy férfi?
2016. márc. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
69%
Nem, valamiért van bennem egy gát, ami ebben leblokkol, 3-4-szer megpróbáltam, én éreztem gáznak az egészet, nemhogy a lányka :D Általában úgy ismerkedek, hogy találok valami közös témát, (suli, vonat) konkrét leszólítás nincs, de ha van közös téma és elkezdődik a beszélgetés, akkor teljesen feloldódok. Próbálom ezt legyőzni, de nem sok benne a siker.
2016. márc. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 VirágésBence ***** válasza:
62%
Én mindig kezdeményezek.
2016. márc. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan nem megyek oda így én sem. Próbálok valahogy hátulról indítani , olyan helyen megismerni ahol valami témával el lehet kezdeni beszélgetni.


De ha nem látom nem érzem a kölcsönös érdeklődést és csak nekem jár a szám, akkor ott is hagyom.


Ha nem megyek oda ábszolúte soha, az vagy azért van mert nem alakul ki olyan helyzet, vagy nem látok semmi érdeklődést az ő részéről, ergo ha levegőnek néz.

De egyébként még nagyon sok oka lehet, az adott nőtől függően, ismerős e, vagy nem, meg sok más.

2016. márc. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
45%

Sok pasi mivel sok viszautasitást kap,nem mer kezdeményezni,mert általánosít,önbizalomhiányos lett és fél az ujabb kudarcoktol.

N24

2016. márc. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, amiatt érdekel,mert többször volt már hogy szemeztem hosszútávon fiúkkal és egyik sem akart közeledni. Pedig ha nem tetszettem volna nekik akkor gondolom nem is szemeztek volna velem. Azért is vagyok kíváncsi a véleményetekre, hogy nektek mi a tapasztalatotok
2016. márc. 18. 22:24
 7/18 anonim ***** válasza:

5-ös

A tied bölcs kungfu!

2016. márc. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
85%
Soha, megelégszem a szemezéssel a tömegközlekedésen :P
2016. márc. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
78%
A megtetszés kevés. Sok lány meg tud tetszeni az embernek, de kell valami plusz, hogy oda is menjen. Az egy Különleges Esemény.
2016. márc. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ide a kérdezőnek jöhetne egy szőke nős vicc.
2016. márc. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!