Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyik nap szép ez a lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik nap szép ez a lány, másik nap nem. Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés
Van egy lány,akit látásból ismerek,csomószor nagyon ott van,tényleg 10/10,aztán egyáltalán nem. Pedig amennyire látom ugyanúgy van kifestve,ugyanúgy van a haja,mégsem szép az arca

2016. márc. 18. 13:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Mindenkinek vannak rossz napjai, meg a kimerültség is sokat ront az összképen. Elég annyi is hozzá ha csak 6 órát alszol már kész élő halott vagy.
2016. márc. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%

attól függ milyen a lány,külsőre

ha én nem tartok szépnek egy lányt,az smikel se szép

2016. márc. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántásképp mondom, de a férfiak nem nagyon tudnak smink és smink között különbséget tenni. Nekik sokkal nagyobb a kontraszt, ha pl. ki van és ha nincs kihúzva tussal egy lány szeme. :)
2016. márc. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Srácok, álomvilágban éltek, ez a bajotok.
2016. márc. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%
ha régebben verted ki, akkor szebb
2016. márc. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%

Ha iszol, szebbnek látod...

Na jó, szerintem is a smink az oka. Akik nem sminkelnek, nem igazán veszik észre a különbséget a nulla smink meg a diszkrét festés között.

A fáradtság és kialvatlanság szerintem azért nem játszik, mert ilyen fiatalon még nincs olyan látványos különbség a kialvatlan és a kipihent arc között. Kivéve persze ha extrém módon napokig nem alszik semmit. Jó, nem írtad, hogy hány éves, de lányként emlegeted, arról meg nekem az jön le, hogy harminc év alatti.

2016. márc. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%

Mert egy élőlény percre más.

Te valahogy dolognak akarod látni az embereket, pedig nem azok.

Például engem ha dolognak akarsz látni, akkor megcsúnyulok, mert attól rettenetesen érzem magam. Már ennek a kérdésnek az olvasásától is megcsúnyultam.

2016. márc. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%
*percről percre
2016. márc. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

6: Engem 25 évesen sokszor néztek arckifejezéstől vagy pihentségtől függően 16 vagy 45 évesen.

Teljesen természetes ez élőlényeknél, mert a belső állapota látszik kívül, nincsen semmi fizikaisága az embernek ahhoz képest, ahogyan érzi magát, amennyire élénk éppen.

2016. márc. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

*évesnek.

Úgy látszik, lefárasztott a kérdés.:)

2016. márc. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!