Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon vékony, nem izmos, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon vékony, nem izmos, nem kondizós férfiak! Nálatok van esélye olyan lánynak aki nem túl súlyos, nem duci, de alkatilag kicsit nagyobb darab, és vastagabb?

Figyelt kérdés
2016. márc. 21. 20:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
És még mondja valaki, hogy a csontovány férfiak nem kb. minden nő álmai.
2016. márc. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Igen
2016. márc. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

"de alkatilag kicsit nagyobb darab, és vastagabb?"


És még nem is duci és nem is túlsúlyos? :O


Mutass már egy képet, csak hogy el tudjam képzelni, hogy kb az arányok milyenek, mert így számomra ez elképzelhetetlen, hogy ne is legyél duci, de ugyanakkor kicsit nagyobb darab vagy!


Vagy ne szépítsünk, mondjuk ki egyszerűen és tömören, hogy duci vagy!

2016. márc. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
A karjaim és lábaim vastagabbak, és elég nagy fenekem van, meg kicist szélesebb vállam, da a hasam lapos, nem széles a csípőm, és az arcom is vékony.
2016. márc. 21. 20:06
 5/16 anonim ***** válasza:
19%
Nincs. 183 cm/76kg vagyok és én akarok testileg a domináns lenni az ágyban. 50 kg a max, 55 kg, ha magasabb vagy.
2016. márc. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Van, ha azok a vastag combok jó feszesek, nem lötyik. :)
2016. márc. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Van, persze.
2016. márc. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
33%

185c, /65kg vagyok.

Volt egy barátnőm, aki 165cm volt és 65kg. Imádtam a nagy seggét. Nekem valamiért a nagy seggű csajok jönnek be. Persze azért formás legyen, na. :)

Nem szeretem a gebe kur**kat... azt szeretem amikor csattan a p**sája a csajnak, ennyi.

2016. márc. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
nincs! nem azért edzem meg diétázom hogy kövér nőm legyen
2016. márc. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ezen az oldalon mindenki gizda rajtam kívül? Meg alacsony? Meg kisorrú?
2016. márc. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!