Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem igazán tudom, hogy megfele...

Nem igazán tudom, hogy megfelelő csoportba írta-e a kérdést.1 éve kivették a vakbelem, már súlyos helyzet volt, perforálódott. Így nagyobb a vágásom is. Természetes dolog, hogy még fáj a heg?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem a vakbelem vették ki, hanem azt a nyúlványt vagy mit :D Például, ha megérintem, stb. Néha meg úgy is szokott fájni a hasam, mintha ki se vették volna. Mit gondoltok?

2013. jún. 4. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak a heg fájhat, érzékenyebb az időjárás változásra, nem? Nekem is van műtéti hegem, nekem is szokott szurkálni, ha front van, vagy, ha hozzáérek olyan furcsa érzés. De, ha nem vagy benne biztos miért nem beszélsz a dokiddal? Egy év az hosszú idő. ha gond lenne vele, akkor már előjött volna szerintem. Nyugi. :)
2013. jún. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha van front, ha nincs, mindig ugyan úgy fáj. Én sem tudom, miért nem keresem fel. Rendben, megnyugodok :)
2013. jún. 4. 12:51
 3/3 anonim válasza:
Nekem is volt kb. 7-8 hónapja hogy vakbélgyulladásom volt és annyira húzták, hogy perforálódott, és nekem is néha nagyon fáj. Főleg amikor tesi futunk, és belenyilall a fájdalom, de nem akarok szólni senkinek mert egyszer szóltam a tanárnak, és nem vette komolyan. Visszaküldött futni. Nem tudom mi az oka :c
2015. febr. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!