Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincs sikerem társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs sikerem társkeresőn amikor van pénzen és izmos is vagyok, most a nőknek nem az kell?

Figyelt kérdés

Izmos sportos pasi vagyok.

Ezért mutatom az izmaimat a társkeresőn. Illetve van egy elég jó mercim és azt is mutatom egy másik képen. De hiába írok nőkre semmi válsz


2016. márc. 22. 07:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt sokan írnak rájuk, nem előfizetők, meg amúgyis azt mondják, hogy ezek nem számítanak. Szerinem rakj képet kosi nélkül ruhában, azt meg, hogy van pénzed, meg izmos vagy majd később úgyis észreveszi. 29/f
2016. márc. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%

Háát... próbálok finoman fogalmazni, hogy ne bántsalak meg. Kérlek, ha a következő sorok nem igazak rád, ne haragudj és ne vedd magadra! És senki más se, akire nem igaz!


Szóval. Nekem az ilyen pasik abszolúte nem jönnek be, hiába van meg minden anyagi meg jól is néz ki. Ezeknek a fickóknak a többsége amúgy egy tahó, azt hiszi pénzen mindent megkap, feszít a kocsijába, hajlamosabb a félrelépésre. Belsőre kell hogy megfogjon. Hogy kedves legyen, figyelmes, és tegyen magasról a se*griszáló ribikre.


Barátommal másfél éve vagyunk együtt - nincs autó, nálunk lakik, áprilistól lesz munkája, nem az az izmos kigyúrt pasi. Viszont megvan benne minden, ami nekem számít.


Lehet több nő gondolkodik így, nem tudom. Ez az én véleményem, remélem segített.


Jó tanács: Ne a netes társkeresőkön ismerkedj. Ahogy pasiból, nőböl is ki lehet fogni olyanokat, akiket egy életre megbánsz.


19/L

2016. márc. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Próbálkozz Tinderen.

Amúgy jó kérdés, hogy mi a sikeres társkeresés titka.

Ahány nő annyi szokás (+ ott vannak a kamu és 'csak ismerkedek' felhasználók is) és a társkeresőkön kevés nő van regisztrálva (ezt is figyelembe kell venni).

2016. márc. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert van amid nincs, és ezt látják rajtad.
2016. márc. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
#1-es vagyok. Bár egyet értek veled kettes, itt valóban az a probléma, hogy általában akik ilyen kérdéseket írnak, nem jutnak el addig, hogy a belső értékeiket bizonyíthassák. Oké szerintem is túlzás feszítős/autós képet felrakni, de azért (lehet ezzel a véleményemmel egyedül leszek) pl egy félmeztelen kép jelentheti azt, hogy "nézd ezt neked csináltam, hogy tetszek neked" nem feltétlen tahóságból kerülnek fel ilyenek. Pl én is edzek, nem profi módon de azért, hogy egy kicsit javítsak a külsőmön. Nem mintha bármi gondom lenne magammal, de aláírom, hogy 183/65 lehet kissé vékony. A lényeg ami a lényeg, jó volna ha mindkét nem kicsit visszavenne a sztereotípiákból, hiszen egymásnak akarnak tetszeni, csak az nem mindegy, hoy miért :)
2016. márc. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
*hogy
2016. márc. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van 1-es ezért is írtam, hogy akinek nem inge ne vegye magára! :)


Ismerek olyat, aki jól néz ki, pénzes, topcuccban megy még wc-re is, mégis tök jófej, jól bánik a barátnőjével stb.


De az ellenpéldájából még többet látok :( Ezért írtam, hogy lehet másoknak is ez ugrik be először :)

2016. márc. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Izmok és merci...

Sokat elárul rólad,hogy ezzel próbálsz csajozni!

2016. márc. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
A f,xodról miért nem raktál fel képet???
2016. márc. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Felvágós vagy, ez pedig visszatetsző.
2016. márc. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!