Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legtöbb társkeresőn lévő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb társkeresőn lévő férfi szexkapcsolatot keres, mert nem hisz a nőknek miért? Miért ilyen hitetlenek és bizalmatlanok?

Figyelt kérdés
2012. nov. 18. 18:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Azért keresnek csak szexkapcsolatot, mert nem hisznek nőkben, hitetlenek, s bizalmatlanok?

Nem azért mert csak a szex hiányzik az életükből?

2012. nov. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Dubliners ***** válasza:

Szerintem nem bizalmatlanok, hanem csak szexelni akarnak és nem tartós kapcsoltban lenni.

Szerintem ez inkább kényelmi szempont.

2012. nov. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

lehet hogy keresik... keressék xD

nem lennének neten ha annyira kapósak lennének és olyan könnyen találnának

azért bizalmatlanok mert várták régen a csodát hogy majd őket rondán meg agybajosan is szereti majd valaki, aztán 10000-szor pofára estek de még akkor sem magukban keresték a hibát.

és akkor gondolják hogy legyen csak szex.

csak ha lenne, rég nem lennének fent, ennyi

2012. nov. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Talán azért mert a csajok általában átbsszák a fejünket?

Néhány nő után rengeteget kell menni, h később csak lazán elküldjön a pcsába. :(

a társkeresőn meg akik csak dugni akarnak azok legalább mindenféle érzelem és kötődés nélkül használhatják egymást.

2012. nov. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Lehet valami a kérdésben. Az egyik jómódú, független barátnőm szexkapcsolatot keresett volna, ismeretlen, jóképű férfivel. Várakozásával ellentétben, a férfi nagyon érzelmes típusnak bizonyult. A végén kisült, hogy mindig is komoly kapcsolatra vágyott, csak annyi nőben csalódott már, annyian megcsalták, otthagyták, hogy eldöntötte: csak szexelni fog velük.

Tehát bizalmatlan lett. A barátnőmmel viszont összejöttek, a végén együtt maradtak (hozzáteszem, nem barátnőm vagyona, egzisztenciája miatt, mert azt jó ideig titokban tartotta).

2012. nov. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mert a nőkben tényleg nem lehet megbízni. Ha komoly kapcsolatot akarunk, és őszinték, rendesek vagyunk, mindig átvágtok és kihasználtok minket.
2012. nov. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Annyit fűznék ehhez, hogy néha úgy látom: a két nem kifejezetten egymás ellen "dolgozik". És ez tényleg mindkettőre érvényes.

Úgy értem: ha egy nő komoly kapcsolatot akar, akkor legtöbbször a férfi "azért se" azt akarja, hanem csak szexet.

Ha egy férfi akar komoly kapcsolatot, akkor meg a nő nem becsüli meg, hagyja ott.


Ellenben mit tesz mindkettő? Azokat akarják komoly kapcsolatra rábírni, akik csak szexet akarnak.


Ilyen az emberi természet. Aztán meg mindenki panaszkodik.

2012. nov. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Vagy saját magukban nem hisznek(hogy egy kapcsolathoz elegek lennének)vagy bacni akarnak,nem szerelmet.
2012. nov. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
én vagyok a kivétel! én komoly kapcsolatot keresek már évek óta, de az a baj hogy keresem...
2012. nov. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem mindegyik azért van fent a társkeresőn, de amelyik igen annak a társkereső oldal kánaán. Válogathatnak a szinglik (elvileg) nők között. Társat keresnek és ezt kihasználják, élnek vele. Na de a nőknél is megvannak a..... Hát ez van.
2012. nov. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!