Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem tetszik senki, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem tetszik senki, akkor lehet, hogy valójában leszbikus vagyok, vagy más bajom van?

Figyelt kérdés

Nem vonzanak a lányok, nem tudnám velük elképzelni magamat, de az viszont tény, hogy nagyon sok lányt szépnek meg csinosnak tartok, míg pasik közül gyakorlatilag senki sem tetszik. :S


És még mielőtt jönnének a trollok, ennek semmi köze a pénzhez, izomhoz, meg hogy menő-e a pasi. Akiket mindenki nagyon jó pasinak tart, nekem általában még azok sem jönnek be.

Valaki olyat keresnék, aki igazán megfog külsőre-belsőre is, de eddig még egy ilyet sem találtam. Egyszer már voltam szerelmes, de ő volt az első barátom, és akkor még könnyebben ment ez az egész.


Mi lehet ennek az oka?


20/N


2016. márc. 25. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Elvegyem a szüzességed? 25/F (jóképű F)
2016. márc. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szűz már régóta. Szexre lenne lehetőségem, de nem vonz az ilyesmi.
2016. márc. 25. 22:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem, volt barátod. Ő nem tetszett?
2016. márc. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nincs, egyszerűen nem találsz hozzád való férfit. Majd belebotlasz egybe, ne aggódj, még bő 10 éved van rá. :)
2016. márc. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem vágysz senkire, ennyi. Nem vagy leszbikus.
2016. márc. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amúgy attól még, hogy látod, hogy valaki szép, nem leszel leszbikus. Pl. látod hogy egy modell szép, nem leszel attól még szerelmes belé.
2016. márc. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Várjálvárjálvárjál!


Az addig rendben van, hogy neked senki sem tetszik a környezetedből.


De akkor ki/milyen ember tetszene?

Vagy ha jobban tetszik: ki fogna meg külsőre-belsőre is?

2016. márc. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!