Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikus vagyok! Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus vagyok! Nagyon tetszik egy lány de fogalmam sincs, hogy ő nyitott lenne-e a dologra. Ő nem tudja rólam ezt a dolgot nem tudom, hogy közeledjek felé, félek ha megtudná még ennyire sem lehetnénk jóba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
23/L

2015. márc. 8. 17:05
 1/6 anonim válasza:
100%
Próba szerencse.
2015. márc. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy egy csapatban vagyunk (Sport) és a csapatot imádom na most ha ő visszautasít akkor ezek után a sportnak is lőttek ebben a csapatban, mert kellemetlen lesz...
2015. márc. 8. 17:11
 3/6 anonim válasza:
100%
Próbálj meg felé lassan, türelmesen közeledni. Szerintem ne kapkodd el, könnyen lehet, hogy sokként érné először. Jobb ötletem nincs, ennyi információból. Nem ismerem eléggé a másik lányt.
2015. márc. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"még ennyire sem lehetnénk jóba"

na a kifejtésnek ez a mondata ad választ a kérdésedre. Semmit!


csak akkor lehet valami,ha amúgy öribarik vagytok,lesztek,vagy valami mert ha nem tudsz vele egy intimebb kapcsolatot össze hozni(nem sex)akkor kimarad a "kiöntöm neked a lelkem" és hasonlók.

ha megvan az intim kapcsi amikor 2en vagytok és mindenről mehet a duma akkor lehet ilyen leszbi témákkal elő huzakodni,és megnyilni,hogy én bizony szerelmes vagyok beléd.

2015. márc. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Gabika8 válasza:
100%
ha kedves és megerto akor mondd el neki nem lesz jó majdnem minden nap látni Vele edzeni úgyúgy,hogy nem tudja... Akor benned van az, hogy mi van ha még is... Inkább beszélj vele.. És a csapatba ne vidd be a személyes problemaidat... Ha meg nem akor próbálj közeledni felé több ölelés.. Ülj mellé beszélges vele többet... :) én focizok.. És ugyan ez volt velem is.. És végül ez a lány örökre bele véste magát a szívembe és azóta is minden nap beszélünk és hetente találkozunk.. És már nem játszunk egy csapatban... :)
2015. márc. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia. A "még ennyire se lehetnénk jóban" nem túl kecsegtető. Milyen sportág am? Nehéz ügy. Attól függ mennyire ismeritek egymást. Alapvetően szerintem nem a legokosabb dolog, mert veszèlyes lehet a csapatra nézve, hogy egy pár is van a pályán. Ehhez maximálisan kint kell hagyni minden érzelmet, nem szabad bevinni a csapatba a magánéletet. De ha mégis összejöttök, akkor pozitívan is elsülhet, hogy jobban támogatjátok egymást, meg jobban érzitek egymást a pályán. Hát kockázatos, mert ha bukta, akkor ott az esély arra, hogy utána megromlik a viszony és a csapathangulat is kínosabb lesz. De ha jó fej akkor nem problèma. Nem a sexuális orientaciód fogja befolyásolni azt, hogy mennyire értèkes tagja vagy a csapatnak. Sok sikert! Pacsi
2015. márc. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!