Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok,20-35 közt ti hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok,20-35 közt ti hogy használjátok a társkereső oldalakat?

Figyelt kérdés
Az köztudott, napi 100 levél, üzenet. Mi alapján szelektáltok? Hány pasival beszélgettek egyszerre? Ha aki kiderül aki elsöre szimpatikus mégsem az akkor visszanéztek e régebbi levelekből? Ilyen dolgok érdekelnének.

2016. márc. 26. 21:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem kapok 100 levelet per nap, valószínűleg ez az extra bombázókra jellemző, de nem is akarok annyit kapni.

egyébként:

1. már nem válaszolok mindegyikre, és van hogy valakit ránézésre kiszelektálok, hallgatok a megérzéseimre.

2. egyszerre egy fiúval ismerkedek, rá koncentrálok, de akik szimpatikusok azokat számon tartom magamnak, és még később szóba jöhetnek.

2016. márc. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szerintem a napi 100 levél azért túlzás, de napi 10-20 simán összejöhet.


Amúgy ennek a kérdésnek így semmi értelme. Míg egy 20 éves csaj a millió jelentkező közül a lehete legjobb pasival igyekszik lefektetni magát, addig egy 35 éves nő kétségbeesetten keres maga mellé egy eltartót vagy pótapukát a gyerekneveléshez, mindegy-csak-legyen-pénze alapon. Mindkét eset teljesen másképp használja a társkeresőt.

2016. márc. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

1,5 éve ott jöttem össze a barátommal.

Napi max 10 levél a reális:

- Ebből kb 5 első kérdése, hogy szex? Vagy felajánlanak egy összeget. Ők kiesnek, mindnek írtam egy levelet, hogy ilyenre nem vagyok kapható.

- A maradék nagy része annyiból áll, hogy "Szia, ismerkedünk?". 2 hetes ott tartózkodásom alatt SENKI se tudta leírni ezt helyesen. Helyette valami ilyesmik voltak: "Szihja ismerkedjn?". Náluk hasonló stílusban válaszoltam, pl "Ismerkedjn!!!" Sose volt 2. levél itt.

- A maradék a normálisnak tűnő. Bár összes rámíró közül 3-an olvasták el az adatlapomra írt kérdéseket, velük hosszabban beszélgettem, egyik ma a barátom. Három férfival beszélgettem egyszerre: egyik túl messze lakott (vele ezt le is tisztáztuk), másik sose ért rá (napokra eltűnt, utána meg rám írt, hogy bocsi, elfoglalt voltam). A harmadik volt a tökéletes :)


Sose néztem vissza a leveleket.

Volt chat funkció is, aminél tényleg rengetegen rám írtak, de nem tudtam annyi felé szétszakadni (és 90%-uk mint kiderült, csak a farkát akarta mutogatni/szex/webcam szex). Jobban szerettem a leveleket.

2016. márc. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
komolyabb gondolkodásu fiatalabb nökre gondoltam, a kormeghatározásról annyit , hogy érdekel ez a korosztály, mind 2 véglet is akár. Igen tudom, 100 levél kicsit túlzás csak ugy irtam. Elsö a korodat elárulod? Nagyon korrekt vagy az egyszerre eggyel, szerintem igazi ritkaság.
2016. márc. 26. 22:12
 5/14 anonim ***** válasza:
30%

Egy frissen regisztraltnál nem túlzás a 100 levél. Én voltam Noémiként fent. Átlagosnál egy hajszállal szebb volt a lány. Az első három napban 300 levél felett voltam. Olyan ötszáz valamennyi lett az egy heti átlag utána letöröltem magam. S csináltam tovább a kisérletet pl kép nélkül. Nah ott volt az olyan 5-7 levél napi szinten, ami elég durva, ha valaki már arra fanyalodik, hogy mindegy ki az, csak nő nemű legyen az illető.

Elég sok mindent kiisérleteztem. S rájöttem, hogy a számok, amik kijöttek elkeserítőek. Ezért próbálkozom élőben. :)

30F

2016. márc. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem kapok napi 100 levelet...a profilképem mindig egy fekete kép vagy valami semmitmondó cucc. Azon kívül persze a profilomon van rólam kép feltöltve, de így legalább sokkal kevesebben néznek rá az adatlapomra.

Aki rám néz, az nem a profilképem alapján, hanem pl kulcsszavas kereséssel talál meg.

Kevesebben írnak feleslegesen.

Így is van miből válogatni.

Általában annak írok vissza, akivel nagyon hasonlóak vagyunk. 2-3 emberrel beszélek egyszerre.

2016. márc. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%

Első szempont: az adatlapján ha látom, hogy az elvárások között ott van a nő Elvárt súlya, akkor felejtem.

Második szempont: ha rendkívül gyors tempóban akar ismerkedni, rohantatni és fél órán belül társkereső oldalról e-mail-re vezényelni, majd onnan 2 mondat után viberre vagy skype-ra - ez egy felszínes bunkó, lehet felejteni.

Fontos még, hogy próbálok olyan férfiakkal beszélgetni, akik a Hétköznapi stílusomnak megfelelnek. Nem vagyok plázás cicababa, sőt inkább sportos, olykor slampos és smink nélkül. Ez a realitás.

2016. márc. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Csak annak írnak vissza, aki nagyon jól néz ki, kb. 100 férfi közül 1-2-nek. A többinek a levelét el sem olvassák. Ez minden nőre igaz, bármit is hazudnak itt.
2016. márc. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
5ös én is 30vagyok ugy látom,neked is eszedbe jutott a kérdés , csak teszteltél is ràadásul, alapbjàba véve jó 5let, kivéve ha pont én irok a profilnak feleslegesen. Kérdést amiért feltettem, helyesen ìrok,bemutatkozó levelem minimum 100 szó 500karakter személyre szóló részben elolvasca a làny adatlapjàt képeit megnézve próbàlok ìrni ezekhez kapcsolódóan sokszor el se olvassàk az üzeneteim màskor vàlasz se jön. Nem vagyok félisten nincs 3 5 7 bmwm ferrarim maseratim csak egy 10éves ,ferrari piros seàtom. Szóval kivàncsi voltam ennyire csúnya vagyok, vagy nagy a túlkinàlat....8 as volt màr olyan làny aki ràm nyomúlt. Mondjuk àltalàban , aki szeretne valamit nem ìr ràm nyom egy tetsziket vagy csak feltünően sokat megnéz ha ràirom vàlaszol.
2016. márc. 27. 08:31
 10/14 A kérdező kommentje:
7es elvàrt súlynàl ha nagyon vékony vagy bàrmi mondjuk 45-85 kg ra sem?? Apropo volt egy làny az egyik oldalon 100kgt irt ki nem volt vékony de jól nézett ki képeken
2016. márc. 27. 08:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!