Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok,20-35 közt ti hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok,20-35 közt ti hogy használjátok a társkereső oldalakat?

Figyelt kérdés
Az köztudott, napi 100 levél, üzenet. Mi alapján szelektáltok? Hány pasival beszélgettek egyszerre? Ha aki kiderül aki elsöre szimpatikus mégsem az akkor visszanéztek e régebbi levelekből? Ilyen dolgok érdekelnének.

2016. márc. 26. 21:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Elég sok levelem jön naponta, így tudok válogatni.


1. szempont: kinézet (bárki bármit mond, igenis fontos..) Ha már látom az "értelmet" a szemében, akkor vissza se írok neki. Az ilyen gagyi páwa kölykök se kellenek, köszönöm. Akin meg látom, hogy többet készülne, mint én.. hát az is kuka.


2. szempont: mit és hogyan ír. "szijja, ismi?", "csá", "cicám, ojan szép vagyol" és a többi hülyeségre nem is válaszolok.. Néha még akkor sem, ha valaki csak egy sziát bök oda. Szeretem, ha megtisztelnek egy normálisabb üzenettel, én sem annyit írtam a bemutatkozáshoz, hogy "szia".


3. szempont: a későbbiek. Ha látom, hogy értelmes és nem rögtön a facebookom vagy a viberem kéri, akkor szívesen beszélek vele, szeretem, ha minél előbb akar randevúzni. Persze ne 2 óra múlva, de 2-3 napon belül hívjon el és max. 2 hétig várok arra a randira.

Ha úgy gondolom, hogy komoly lehet a dolog, akkor ritkábban válaszolok az 1. 2 pontban megfelelteknek, mert próbálok rá fókuszálni.


Az ilyen kukacmutogatósakat elküldöm, nem szeretem, ha túl rámenősek a férfiak..

Megvan az elképzelésem arról, hogy milyen embert szeretnék magam mellé.


20/L

2016. márc. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

5 vagyok, le lehet pontozni, de amit a 11 válaszoló lany pont ugyanezt tapasztaltam, s ez a valóság.


Akinek meg nincs képe, vagy hülyeség van a képen, mint ahogy az egyik válaszoló írta, arra nem is szabad rairni. Azok írnak ra ezekre a profitra, akinek mar minden mindegy, mert nem találnak mást, es rafanyalognak. Ha valaki ilyen férfit szeretne akinek mindegy csak no legyen, az ne varja el, hogy arra az "igazi" férfit találjon benne.


OFF vége:

Nem kérdező nem veled van a baj, hanem, azzal, hogy háromszor annyi a ferfi mint a no. Aki meg mar fent van egy ideje, annak az elvárásai az egekben lesznek.

2016. márc. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

5/12 Időpont tegnap 23:11 Privát üzenet Szerinted a válasz hasznos.

Én zöldet küldtem

2016. márc. 27. 21:24
 14/14 A kérdező kommentje:
nekem jöjjön el az igazi és kiszállok a játékból:))
2016. márc. 27. 21:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!