Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen nehéz ismerkedni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz ismerkedni? (Tudom hogy már az 1000 ilyen kérdés de azért szívesen várom a válaszokat hogy ki mit gondol erről)

Figyelt kérdés

Hol,mikor,milyen helyzetben könnyebb?

ti hol szoktatok és mik az elvárásaitok?



2016. márc. 27. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Amikor van rá lehetőségem vagy időm.

Bárhol de főleg a belvárosban.

Elvárás nem tudom aki tetszik annál megpróbálok kezdeményezni de általában elküldenek.

Amúgy erről T-t kellene megkérdezned :D Már megint eltűnt.

2016. márc. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ismerkedni akkor könnyű, ha nagyon laza vagy, vagyis amikor messze eszedbe sem jutna ismerkedni.

Ez szülhet pár ellentmondásos helyzetet, de nekem szinte kizárólag ilyenkor sikerült. Valszeg látványos a különbség a ráfeszülős és a leszarós énem közt.

2016. márc. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedni sohasem könnyű. Ha könnyű lenne, mindenki azt tenné a nap minden percében. Ismerkedni nehéz. Aki felvállalja ezt a nehézséget, aki szembenéz a kudarcaival, az nyer. Mert tudd: kudarcok lesznek. Szép számmal. Ezekből tanulni kell, és e tudás birtokában újra próbálkozni. Máshol, másnál.
2016. márc. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindenképp nehéz, mert az emberek tartanak a visszautasítástól, és legyen az férfi vagy nő, mindenképp csak egy nagy kérdőjel az elején (lehet kapcsolatban van, rossz természet, sokkal idősebb/fiatalabb, stb.), szóval, ha mégis eljut az ember az alaposabb ismerkedésig, még akkor is érhetik meglepetések :S

Viszont ennek ellenére bátran kell kezdeményezni, mert így legalább esélyt adunk magunknak/másnak, hogy alakuljon valami :)

Munkahelyen/iskolában, különböző programokon (koncert, túra) biztosan könnyebb; de akár közlekedés közben, ha sokszor látsz valakit aki megtetszett (nem csak hirtelen leszólításokra gondolok, mert az kicsit bajosabb); ismerős ismerőseinél is talán egyszerűbb.

Én mindig is jobban szerettem a személyes megszólításokat (nem netes, gyakoris fb-os rámírások), mert értékelem a bátorságot, és fontos az első benyomás (meg ugyanazt az üzenetet tucatnyi embernek el lehet küldeni, hátha valaki ráharap, nincs benne semmi személyes..).

De persze ez az én véleményem. :)

Nyitottnak kell lenni, és észrevenni a lehetőségeket :P


N/28

2016. márc. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!