Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok egy ilyen férfiról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy ilyen férfiról?

Figyelt kérdés

Elöljáróban annyit, hogy én egy 23 éves nő vagyok.

Van egy nagyon jó barátom, aki 25 éves, évek óta ismerem, nagyon sokat mászkálunk együtt, segítünk egymásnak.


Sosem volt még barátnője, igaz picit visszahúzódóbb, eddig azt gondoltam ez a baj..


DE pénteken szólt, hogy menjünk csocsózni.

Mikor odaértünk a kocsmába (egyébként teljesen kulturált hely), akkor megáll bent, és néz rám zavartan..


Nézzük egymást kb percekig, amikor szólt a pultos, hogy mit iszunk ?

Hát mondom látom ő nem mozdul meg, odamentem kértem 2 italt. Addigra odaért a haverom is, nyitotta a pénztárcáját és elkezdett benne feltűnően turkálni..


Kifizettem a 2 italt, mondom jól van, nincs pénze, nem gond.. (pedig minden reggel kb 2 ezret költ reggelire, és wc-re is kocsival jár..)


Aztán este én elmentem bulizni a barátnőimmel, és ott volt ő is. Néztem nagyot, hogy miből meg hogy, de nem szóltam.


Odajött, beszélgettünk, de egész buli alatt nem ment oda senkihez, nem hívott meg senkit semmire.


Aztán buli után mondta, hogy lejön hozzám, még iszogassunk.

Nem telt bele 15 perc és jött is, egy hambival a kezében.


Leült és elkezdte enni. Én is ettem itthoni kaját és kérdeztem kér e belőle.

Rámnézett és meglepődve mondta, hogy "azt hittem a hambit felesbe esszük"...

Meglepődtem és nagyot néztem, mivel meg se kérdezte kérek e belőle.. vagy esetleg kettévágjuk akármi..


Elfalatozta, aztán mondtam, hogy én inkább alszok, elég volt mára.


Csak nekem fura ez az egész? Félreértés ne essék, nem várom én el, hogy ő fizessen mindent :) mert amúgy se szeretem ha költenek rám, de azért szerintem ez nem normális.


Nem tudom eldönteni, hogy így van e nevelve, vagy csak nem tudja a dolgok rendjét.


Évek óta ismerem, régebben se nagyon fizetett, de volt hogy bulikor 1x 1x fizetett..


2016. márc. 27. 20:23
 1/10 VirágésBence ***** válasza:
33%
Ez azért már eléggé feszegeti a határokat és eléggé nem normális.
2016. márc. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem értem ez az egész miért csak most tűnt fel neked,vagy ha eddig nem volt ilyen akkor miért ebből az egy napból indulsz ki?
2016. márc. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

És egyszerűen kellemetlenül érzem magam, hogy felhozzam e neki, vagy se.


Mert hogy lehetne ezt mondani?


Mert megbántani sem szeretném..

2016. márc. 27. 20:30
 4/10 A kérdező kommentje:

Eddig is feltűnt, és nem csak nekem.


Mindig nyoszogatom, hogy menjen oda egy lányhoz, hívja meg valamire, beszélgessen vele, ismerkedjen, mert mindig mondja, hogy vágyna már egy kapcsolatra, egy nőre.


De szerintme ilyen hozzáállással nem fog neki menni..

2016. márc. 27. 20:31
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát eléggé sötét alak.
2016. márc. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 RRR ***** válasza:

ez a fillérba....zó típus


az életben nem lehet vele jól érezned magad....

2016. márc. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom mások hogy vannak ezzel, de én hogyha buliban odamegyek egy lányhoz, mert szeretnék beszélni vele,a minimum hogy meghívom egy italra..vagy ha már elhívom ÉN valami közös programra,akkor nem vele fizettetem ki a számlámat..és,hát ne haragudj,de ez a parasztság netovábbja, amikor közli,hogy ő még lemegy hozzád iszogatni, majd megjelenik egy hambival és elkezd zabálni..és miután te tapintatosan felhívtad a figyelmét a nem kicsit paraszt viselkedésére,benyög egy ilyet,hogy: "soz, azt hittem felesbe esszük"..wtf?? De hadd kérdezzek valamit: nem ismerős az ilyen, hogy mindenkivel meghívatom magam, meg én másnak semmit sem fizetek, közben meg úgy válzogatja a luxusautókat mint más a cipőit, meg neki igaz hogy 6 millás karóra figyel a karján,de azért vesz mellé egy 10 millásat is..nem?
2016. márc. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Érdekes mindenesetre..


Mert ha úgy van és én megyek el piáért, akkor megkérdezem kér e valamit, nő létemre..


Nem tudom milyen gondolkodása van..

2016. márc. 27. 21:20
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha valóban barátjának érzed magad, illene ezeket neki is elmondanod. Elmagyaráznod, mi hogyan megy úgy általában az emberi kapcsolatokban. Azt írod, segítetek egymásnak. Ez oda-vissza működik? Mert ha igen, eggyel több ok, hogy erről beszélj vele.
2016. márc. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ismerős, anyámnak is van ilyen barátja.

Elmagyarázhatod neki az emberi kapcsolatok menetét, illemszabályokat, de nem fogja megérteni.

Egyszerűen csak nem akar pénzt költeni, főleg nem másokra.

2016. márc. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!