Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is viccesnek találja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is viccesnek találja a sztárpasikat ajnározó kommenteket?

Figyelt kérdés

Bírom, mikor olyanokat ír valaki, hogy ő

a legédesebb pasi az egész Földön, vagy ő a legforróbb dj ezen a bolygón, ő a legszexibb férfi, aki valaha létezett, és társai.

Én is odavagyok néhány sztárpasiért, de azért vannak olyan rajongók, akik már kicsit túlzásba viszik szerintem, és nem is adnak esélyt gondolom senkinek, csak aki úgy néz ki, mint az imádottjuk.


Az utóbbi 10-15 évben szerintem eléggé elfajult ez a sztárolás dolog. Britney Spears-el kezdődött, aztán sorba jöttek a hírességek. Nem tudom, hová lehet ezt még fokozni, hogy pl. követik az utcán a srácot, és térdere borulnak meg sírva fakadnak, mintha valami isten lenne. :D


2016. ápr. 2. 13:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Toby
2016. ápr. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább szomorúnak és szánalmasnak.
2016. ápr. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Halálosan ciki, jujj, de égő, nehogymár, te jó ég... Komolyan. Miért ne találhatna helyesnek valakit?
2016. ápr. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Sunshinedoll ***** válasza:
68%

Jaj, azokról a pasikról nem akarsz regélni, akik privátban zaklatják a nyilvánvalóan érdektelen nőket? Meg a nők után loholó videoklipeket? Meg a 60+ éves nagyapákat, akik a Sarka Kata félék képei alá kommentelnek? Komolyan csak akkor találsz valamit szánalmasnak, ha azt fiatal lányok csinálják? Miért vagy ennyire buta?

110 tyúkszaros követőm van instagramon, de naponta kapok üzeneteket mindenféle világtalantól ??? Róluk miért nem ejtesz szót, miért mindig a fiatal lányokból kell hülyét csinálni? lol

2016. ápr. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%

# 4: Én elismerem, és szerintem a kérdező is, hogy aki sztárnőket ajnároz, az szánalmas.

De a kérdés nem erről szólt.

A kérdező azt kérdezte, hogy a sztárpasikat ajnározó kommentekről mit gondolsz, erre válaszolj!

Én válaszolok: Ezt is szánalmasnak tartom.

2016. ápr. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Ezt a kérdés biztos jó kategóriába írtad? Szerintem az Emberek -> Tini puncik -> Egyéb kérdések kategóriába illene :D
2016. ápr. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Neked nincs életed, amivel foglalkozhatnál?
2016. ápr. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A mai világ és a társadalom, egy fejtetőre állított szemetes konténer.

Ezen nincs mit csodálkozni. Vagy elfogadod, vagy hagyod a francba a dolgot.

2016. ápr. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"legforróbb dj" Ez a fordítás azért nagyon fáj...

Közel sem Britneyvel kezdődött ez, gondolj csak a Beatlesre, Adyra akár, azok az emberek is kinőtték, ez a korosztály is ki fogja. A gond az, ha valaki ezt nem növi ki.

2016. ápr. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Titusztitusz ***** válasza:
Valóban szánalmas és nevetséges ez a jelenség, amit említettél a kérdésedben...Dehát tudomásul kell azt venni, hogy egy ilyen "modern, gyökértelen" világ ez a mai világ, ahol a mai fiatalok döntő többsége széthullott családokban, vagy egyenesen csonka családban nő fel, gyökértelenül, a médiák álltal összezavart értékrendek bűvöletében, stb, stb...Az ilyen, mentálisan sérült, és fejletlen emberek számára meg szükséges mindig egy egyfajta "istenség-példakép", akihez szeretnének idomulni, hasonlítani, és akiért szeretnének rajongani...Hát...Akkor ha jobb példaképeket, rajongási tárgyakat nem találnak, akkor maradnak ugye számukra ezek a "sztárok", celebek, sportolók, meg egyébb hasonló alakok...Nincs mit tenni ebben a helyzetben...Ez van...
2016. ápr. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!