Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Amikor azt írják a csajok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor azt írják a csajok, hogy le kell tenni valamit a férfinak az asztalra, akkor a fizetésükre gondolnak?

Figyelt kérdés

#asztal #fizetést?
2016. ápr. 2. 22:16
1 2 3
 1/27 VirágésBence ***** válasza:
77%
Nem, én pl belső tulajdonságokra, cselekedetekre szoktam gondolni.
2016. ápr. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
44%
A ingyenélő pi.csák erre gondolnak. :)
2016. ápr. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
54%
pénz kocsi lakás egzisztencia
2016. ápr. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
94%
Ilyet soha életemben nem mondtam még, de ami nekem erről eszembe jutott, az maximum az, hogy minden nő egy céltudatos férfit szeretne maga mellé, aki hajlandó tenni azért, amit el szeretne érni, és ha nem is jön neki össze, a legfontosabb az, hogy ő mindent megtett annak érdekében, hogy ez sikerüljön.
2016. ápr. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
és ha van célja, tesz is érte és el is éri, de nem keres vele pénzt, az is jó? vagy ez a "legyen célja" szöveg burkoltan azt jelenti, hogy keressen sok pénzt?
2016. ápr. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
6,én pl imádnék egy olyan pasit, aki szeret önkénteskedni
2016. ápr. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
47%
Igen, kezdetnek elég lesz a fizetése. Később már még több kell...
2016. ápr. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
40%
Először a fizetésed, aztán a házad fele, aztán a kocsid fele és végül az egész életed. Ami utána marad, az mind a tiéd: kiégett lélek, összetört szív, alkoholizmus.
2016. ápr. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
57%
#6 Nem mástól várom a saját egzisztenciám megteremtését, engem nem zavar, ha a páromnak a céljai nem a munkájához kapcsolódnak, vagy éppenséggel olyan munkához, ami nem fizet a legjobban, mert amit el szeretnék érni az életben, és pénz sem árt hozzá, arra úgy érzem, hogy képes leszek megteremteni saját magam a pénzt, ha pedig mégsem, akkor hajlandó vagyok lemondani róluk, nincsenek is nagyravágyó terveim a jövővel kapcsolatban, minden, amiben biztos vagyok, hogy nem tudnék nélküle élni, az egy kutya és egy társ, a párválasztásban tehát az egyetlen, ami ilyen téren befolyásoló tényező lehet az az, hogy az illető szeressen és akarjon is kutyát, illetve elég konkrét elképzelés van a kutya fajtájára is, amiből nem nagyon tervezek engedni, de igazából ennyi, minden más a vonzalmon és a személyiségen múlik.
2016. ápr. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
60%
Ne élj otthon anyáddal, legyen már saját házad/lakásod, meg tütükéd, de közben azé' hiteled se legyen ám, mert ő ugyan nem kér olyan pasasból, aki 20-30 évig törleszt pont azért, hogy az előző kritériumoknak megfeleljen. :D Na, igazoggyá' ki a nőkön.
2016. ápr. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!