Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a pasik mit akarnak elérni társkaresőn? Mit gondolnak milyen kapcsolat lesz ebből?

Figyelt kérdés

Társkeresőn is félmeztelen izmos testüket mutogatják vagy épp BMW vagy luxus ház mellett állnak.

Vagy éppen levélben írják milyen jók, meg milyen jó egzisztenciájuk van, milyen kocsijuk, meg hogy wellness hétvégére elvinnék a nőt stb stb.


2016. márc. 21. 19:49
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
84%
gyakorikerdesek.hu-n azt olvasták, hogy ezzel lehet megfogni a nőket, mert a többi okos szingli netán szűz fiúcska ezt szajkózza.
2016. márc. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
42%

Ok, bocs a tolakodó kérdésért, de akkor mondd el kérlek, hogy mégis mivel lehet a drága pici szívetekhez férkőzni?


(úgy értem, hogy hétköznapi halandónak, tudod, aki mondjuk olyan, mint te, vagyis nem a legmagasabb, nem a legizmosabb, nincs a legmenőbb munkahelyen, ugyanabban a közegben él, mint te, átlagos polgártársam)

2016. márc. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
97%
Olcsó, könnyen kapható r..bncokat akarnak egy-két éjszakára felcsípni!
2016. márc. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
94%
#2 nincs erre egy általános módszer, hogy "ezt és azt csinálod és akkor minden nő rádtapad" - mondhatok én akármit, korántsem biztos, hogy más nőket is ezzel lehet megnyerni.
2016. márc. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
Azért kérlek mondd csak el azt az egyet, ami rád vonatkozik. Annyival közelebb leszek a mennyországhoz, na...
2016. márc. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
96%

Jó, akkor elmondom, nekem mi tetszene, pl. egy olyan szituációban, ahol idegenek vagyunk, mondjuk tegyük fel a vonaton velem szemben ülsz.


Tetszene, ha érdeklődnél, ahelyett, hogy "volna kedved ismerkedni?" pl. hová tartok, amúgy mivel foglalkozom, tanulok-e, ilyesmi. Természetesen én is érdeklődnék, nyilván ezt nem mondhatom el minden nőtársam helyett is. Aztán ha úgy van számot cserélünk vagy ilyesmi.


Eleve kizárom azt, hogy "szeretnél ismerkedni?" most milyen kérdés ez?? Ha meg kiderül, hogy a nőnek van barátja, mégis jobb egy semleges téma (utazás, vagy akármi) keretén belül megtudni, mint mikor már éppen szerelmet vallanál 2 perc "ismertség" után.


Én személy szerint azt sem szeretem, ha ismeretlenül rám írnak (beszéljünk most a normálisakról, és nem a farokmutogatókról) és egyből ide meg oda ajnároznak, hogy tökéletes vagyok, meg stb. Persze ez is nőként változik, van aki szereti ha hizlalják az egóját már az első két mondatban.


Mit szeretnél még tudni? :D

2016. márc. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
37%
egy pár nőt megfektetni aztán jöhet a következő de sajnos az ilyenekre gerjed a nők 99%a
2016. márc. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
55%

Szerinted nyomulnának így, ha ez nem működne? Ezeket a fickókat a nők nevelik ki ám.


Valami érthetetlen mód abban a pillanatban, hogy egy pasi kirakja félmeztelen selfie-jét (persze megfelelő test mellett), drága kocsiját, sokkal nagyobb sikere van társkeresőn, annak ellenére, hogy ez iritálja leginkább a nőket.

2016. márc. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
44%
*irritálja
2016. márc. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 ~OnLány~ ***** válasza:
90%

Talán tényleg azt gondolják,hogy minden lánynak az az álma,hogy hozzájuk hasonló barátjuk legyen.

Pedig 2. válaszoló tényleg nem minden a pénz meg a jó külső.

Nálam mondjuk sosem volt megnyerő ez a párosítás,mert hiába gazdag,ha pofátlan és kultúrátlan a viselkedése,és még jobban undorodom az ilyenektől,ha azt hiszik ők minden lányt megkaphatnak.

Idegesítő egyben az is,amikor felvágósak,hogy nekik mijük van.

Meg csak a külsejükkel vannak elkeveredve,az olyan pasik rosszabbak,többet foglalkoznak a testükkel és hajukkal,mint a lányok.

Na,mondjuk ezek kizáró okok.

2016. márc. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!