Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pici alacsony nagyon vékony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pici alacsony nagyon vékony lányként, van esélyem 190-2m közötti, kigyúrt, vékony olyan 95-105 kg körüli férfiaknál?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 3. 15:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát én 197 centi és 101 kiló vagyok, most kezdtem el gyúrni :D attól függ, hogy mennyire kicsi és mennyire cuki vagy, hja a kor is számit
2016. ápr. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

csak 157 vagyok :/

Az ilyen Randy Orton, Dean Ambrose, Edge alkat tetszik nagyon.


Kor az mindegy, nem akarok itt ismerkedni csak a vélemények érdekelnek.

2016. ápr. 3. 15:40
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

Hát ha ilyen álomarcú lány vagy, olyan szép arcod van mint az ex-barátnőimnek, amilyen 1000-ből 1 nőnek adatik meg, akkor van esélyed :)

Ha ilyen csajnak tartod magad, akkor lehet érdeklődni priviben, képpel.

2016. ápr. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van. Ha találnak benned valami vonzót külsőre és belsőre,akkor van esély :)
2016. ápr. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Sunshinedoll ***** válasza:
50%
Hát, ha észrevesz abból a magaslatból, akkor igen.
2016. ápr. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%
Kamu
2016. ápr. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne esélyed...
2016. ápr. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
33%
És neked még is miért kellene pont egy +190-es pasi (azért hogy szemezz a kék éggel?), mikor te sem ütöd meg a valódi mércét azzal, hogy nem vagy modellalkatú? Hihetetlen, hogy a nőknek gyakorlatilag teljesen mindegy hogy néznek ki, semmi problémájuk a társkeresésben, igényük viszont annál inkább eget rengető. És még ti beszéltek arról, hogy a férfiak adjanak le az igényeikből, ha nem megy a társkeresés és válasszanak maguknak valót. Pfff
2016. ápr. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
63%
Pár alkalomra biztos van esély..
2016. ápr. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

8-as nem vagyok felszínes, mert nekem a külsőben csak ez a két dolog számít, az ha nem jóképű pl nem érdekel, ah a kopaszodik, vagy teljesen kopasz az sem, ha nem gazdag az sem, ha nincs kocsija az sem érdekel, és ha nincsenek drága divatos ruhái az sem baj.


Belsőre persze sok más fontos.

2016. ápr. 3. 17:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!