Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak Pécsen olyan helyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak Pécsen olyan helyek ahol jól lehet ismerkedni? 26/F

Figyelt kérdés

2016. ápr. 3. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha ilyent találsz azt nekem is megmondhatnád hol van, mivel bulikba se a legjobb emberek mennek sokszor.

19/L

2016. ápr. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyik pesti ismerősöm mondta nekem, hogy miért nem megyek el valami beülős helyre ismerkedni. Nehezen értette meg, hogy Pécsen ilyen nincs! Pécsen semmi nincs. Na jó, van egy teljesen színvonaltalan sörház, de azt nem mondanám beülős helynek. Rájöttem, hogy Pécs teljesen halott város, ahol soha semmi nem történik. Illetve ami történik, az inkább a bűnügyi híreket gyarapítja, amiben lehetőség szerint nem szeretnék szerepelni.
2016. ápr. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kaposváron sem jobb a helyzet :/
2016. ápr. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

amióta jobb mint otthonból viccet csináltak azóta kb sehova nem lehet beülni

max szó szerint kocsmába

2016. ápr. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!