Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pécsen hova érdemes egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pécsen hova érdemes egy férfinek egyedül elmennie ismerkedni?

Figyelt kérdés
Sajnos nincsenek még barátaim itt, más városból költöztem ide munka miatt. De szeretnék kicsit társaságba lenni ismerkedni. Van olyan hely Pécsen ahonnan nem néznek ki egy egyedül levő férfit? Nem feltétlenül kell szórakozóhelynek lennie, akármilyen olyan ötletet megköszönök, ahova több fiatal jár, és könnyű ismerkedni. Értelmes normális férfinek tarom magam, kinézetre se hinném, hogy gond van velem. Esetleg ha van itt olyan pécsi lány aki unatkozik otthon egyedül, és lenne kedve a hétvégén elmenni valahová? Az megkereshet engem, ha nem gond neki neten ismerkedni. :)

2014. júl. 12. 14:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. júl. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

28

És nem úgy nézek ki mint a mai 18-20-22 éves fiúk legtöbbje. Szóval annyival még kiegészíteném a kérdésemet, hogy olyan helyet ajánljatok, ahova olyan nők, lányok járnak akiknek nem az ilyen ma divatos "diszb..i" vagy ahogy ma nagyon népszerűen szeretik nevezni "páva" srácok jönnek be, hanem egy normális, férfias, kisportolt külsővel rendelkező férfi.

2014. júl. 12. 14:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Àrkád, Széchenyi tér, bocs nem tudok jobb helyeket, pedig pécsi vagyok.
2014. júl. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Kedves kérdéindító, hasonló cipőben járok csak nőként, azt hiszem így mégnehezebb a helyzet :-)! Kérdésem, hogy végül mire jutottál, mik a tapasztalataid?
2014. aug. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szó ami szó,nem könnyű ismerkedni...szerintem nem csak pécsen,máshol sem.

Mire jutottatok? :)

27f

2015. szept. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én ha Pécsre v. más egyetemi városba költöznék, akkor rendszeresen csekkolnám az intézmények programjait: koncertek (akár komolyzene is), kiállítások, bulik, fb.-os rendezvények (pl. helyi futók, bringások, természetjárók foglakozásai), ez utóbbiba nagyon sok normális, sportos ember jár.
2017. júl. 31. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bármilyen tánctanfolyam (pl. szalsza), táncoktatás, táncház - ott szinte mindig felülreprezentáltak a lányok.
2017. júl. 31. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!