Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is megnézi a pasiknak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is megnézi a pasiknak a fenekét, vagy csak nekem fontos ez?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik, ha egy srácnak izmos lába van, és formás feneke. A kockahas meg kigyúrt felsőtest az nem számít, de ez viszont igen.


Szerintetek emiatt felszínes lennék? Én is sportolok egyébként sokat.


2016. ápr. 4. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is számít a formás és kerek hátsó:D 21/l
2016. ápr. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Simán megnézem, de nem sokat számít párkapcsolat szempontjából. Igazán jó segget jó ha havonta egyet látok, annak is a felét a tévében :).
2016. ápr. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát, mondjuk külsőség-orientált. Hogy ez a felszínessel mennyire esik egybe, azt ennyi alapján nem lehet megmondani.
2016. ápr. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is meg szoktam nézni (vagyis most már nem, mert megtaláltam a tökéletes fenék belsőleg is tökéletes tulajdonosát). Mondjuk nekem az izmosság annyira nem is számít, meg ha nem is annyira feszes, az már bőven jó, ha kerek (párom is mackós alkat, nem ilyen überizmos feneke van, de a mérete meg a formája... na az igen :D).
2016. ápr. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem nagyon keresem direkt a szememmel. Legtöbb nadrágban nem is látszik. Egyszer egy jó nagy szexmegvonás után megnéztem egy rendőr fenekét, na arra a mai napig emlékszem. :D
2016. ápr. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem nézem.

Ha valami pikánsat akarok nézegetni, akkor elől sasolom a nadrágját, de ez is ritka.

2016. ápr. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!