Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg annyira fontos a pasiknak is az első szex, hogy bele is szerethetnek az adott lányba?

Figyelt kérdés
2011. márc. 13. 21:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Értelmes pasik eleve szerelmesek abba, akivel megtörténik az első.
2011. márc. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha hiszed ha nem egyes pasik már szex előtt is beleszerethetnek a kiszemelt lányba. (pl. én) Ezt kapd ki...
2011. márc. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én első csóknál is beleszerettem az adott lányba, mikor elsőnek smároltunk.
2011. márc. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Értem ezt úgy, hogy szakítottunk, ő még szűz. Én szeretnék összejönni vele. Többen tanácsolták, ha lefekszünk, akkor belém szerethet.

Ez most hülyén hangzik, hosszú kapcsolatot szeretnék vele, szeretném visszaszerezni. És a szexet sem rögtön gondoltam. Csak félek, hogy elveszítem :(

2011. márc. 13. 21:47
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
A szex azért jobban összehozza az embereket, vagyis jobban elmélyíti az érzelmeket, szóval van abba valami amit mondasz.
2011. márc. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mi az hogy a szextől beléd szerethet? Szex nélkül nem szerethet beléd talán? Ha nem akkor mit akarsz még tőle?

De ha te ennyire tartod magad hogy odaadd magad valakinek aki talán (!) fog szeretni...

2011. márc. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolsó: ezért írtam, hogy hülyén hangzik. Én remélem, hogy még szeret, legalábbis azt mondja, néha szeret, néha utál. Egyszerűen nem bízik bennem, és messze vagyunk egymástól ahhoz, hogy jól tudjam bizonyítani. Közel akarom érezni magamhoz és talán ez is egy módszer. Fontos nekem ez a srác.
2011. márc. 13. 23:13
 8/10 anonim ***** válasza:
Éretem a szitut. Bár szerintem értelmesebb cél lenne, hogy ne csak a szex miatt legyen veled.
2011. márc. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Tudom, arra hajtok, mármint... érted... csak nem tudom hogy érjem el, hogy újra belém szeressen, bízzon bennem, és velem akarjon lenni. Erre még senki nem adott tanácsot.
2011. márc. 13. 23:57
 10/10 anonim ***** válasza:

Atttó fog bízni benned? Végülis lehetséges. Ja. De azért vannak kétségeim.

Amúgy miért nem bízik?

2014. júl. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!