Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha utcán/tömegközlekedésen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha utcán/tömegközlekedésen néz egy lány, honnan tudom, hogy miért teszi?

Figyelt kérdés

Régebben olvastam, hogy egy embert akkor nézik meg, ha szebb vagy csúnyább az átlagnál. Észrevettem,ha figyelek az öltözködésemre és nem csak felveszek valamit,akkor gyakrabban akad össze a tekintetünk lányokkal, gyakrabban néznek meg. Viszont nem tudom, hogy ez tényleg azért van-e, mert tetszem nekik vagy csak ocsmány a fejem és amúgy is megnéznének.

Volt, hogy pár napja utaztam vonaton és többször előfordult, hogy tőlem kicsit távolabb, de velem szemben ülő lánnyal többször összenéztünk az út alatt és szimpatikus volt, ott szállt le ahol én,de nem mertem volna leszólítani mert nem tudom hogy valóban azírt nézett-e.


Honnan lehet tudni, hogy valaki azért néz, mert tetszem neki, vagy csak véletlenül veszem észre?


2016. ápr. 4. 20:33
 1/6 A kérdező kommentje:
21/F
2016. ápr. 4. 20:34
 2/6 anonim ***** válasza:
Sehonnan.
2016. ápr. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%

Csak onnan tudhatod meg, ha leszolitod. :) es nem kell szemelyes sertesnek venni, valamint az onbizalmadat elvesziteni, ha eppen nem jossz be neki

Az csak egyetlen lany volt a sokbol.


23L

2016. ápr. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem igazán lehet megállapítani, ha magamból indulok ki főleg. A lányok többsége, ahogy észrevettem megnéz ugyan egy férfit, akinek jó az öltözéke, igényes külseje van, de mégsem elég a figyelemfelkeltéshez. Szóval csak úgy nem tetszik meg nekünk egy férfi.

Ahhoz, hogy megtudd szóba kell elegyedned vele. :)

22/n

2016. ápr. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Beszari! Kérdezd meg tőle! De még így is, hogy nem vaktában szólítasz meg lányokat, hanem szemezés után, így is el fog küldeni 5-ből 4!
2016. ápr. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát, én senkinek nem fogom ruhákkal megvásárolni a figyelmét :D
2016. ápr. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!