Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy lehetne megszólítani egy...

Hogy lehetne megszólítani egy lányt tömegközlekedésen?

Figyelt kérdés

Egyszerűen semmi nem jut eszembe amit mondhatnék, de annyira gyönyörű lány és ma láttam másodszorra (bár most nem ültem a közelében). Nem tudom, hogy lehetne megszólítani egy lányt úgy, hogy ne legyen nyomulás. Egyáltalán lehet így ismerkedni? Amúgy fülhallgató volt a füleiben, így még nehezebb :/


Vagy ha leszáll menjek utána, kövessem és szólítsam meg úgy?



2015. máj. 6. 18:25
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
91%
"jegyeket bérleteket"
2015. máj. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Leszállás után megszólítani egy jó megoldásnak tűnik. Bár ha tényleg olyan szép, akkor jó eséllyel már foglalt. Tömegközlekedési eszközön nem is halljátok annyira egymást, zötykölődik a jármű össze-vissza, mások is hallanak titeket, szóval nem kifejezetten privát beszélgetés az, amit ott ejtenétek meg.
2015. máj. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Vonzó külsővel.
2015. máj. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Az én szememben nagyon szép, mondjuk tényleg lehet hogy foglalt, de amíg nem tudom biztosra, az is lehet, hogy nem :) na meg a másik, hogy elég nehezen leszek szerelmes és csak nagyon szép lányokba tudok beleszeretni :s jó másnak lehet hogy átlagos, de nekem nagyon megfogott.


Annyira, hogy először amikor láttam villamoson és ugyanott szálltunk le, akkor utánamentem, hogy oda ülhessek a héven ahova ő (arra jött amerre én), most meg amikor megpillantottam, akkor először nem tudtam h ő az, de valahogy éreztem, hogy jó lesz nekem itt, nem kell előremennem az első kocsihoz(hév) :D kár hogy ilyen félénk/töketlen vagyok, de ha sikerül mégegyszer látnom, akkor valahogy megszólítom :) azt is tudom h kb mikor szokott hazajönni (én mondjuk csak hetente 1x-2x jövök haza akkor)

2015. máj. 6. 18:35
 5/27 anonim ***** válasza:
# 1 hadd adjam át sok szeretettel: [link]
2015. máj. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Vonzó külsővel hogy? :D vagy ha vonzó vagyok, akkor mondhatom azt is, hogy: "Bocsi, ne haragudj, megkérdezhetem hogy hívnak? Már kétszer láttalak, csak eddig nem mertelek megszólítani" ? :D
2015. máj. 6. 18:36
 7/27 A kérdező kommentje:
De, ha leszállok vele együtt ugyanott ahol ő és utánamegyek, az megint fura, mert olyan, mintha egy idegen követné. Azt hinné h vmi elmebeteg vagyok hogy utánamentem xD
2015. máj. 6. 18:39
 8/27 anonim ***** válasza:
#6 Igen, így van. A szöveged tök mindegy, a külsődön múlik minden.
2015. máj. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
72%

Próbáld meg, mert akkor legalább van esélyed. Ha meg se próbálod, akkor nulla az esélyed. Én nagyon örülnék, ha egy lány megszólítana az utcán/metrón stb (lány vagyok :D)


Pl ilyenekkel probalkoznek:


Szia, leulhetek melled?

XY vagyok, teged hogy hivnak?

Milyen zenet hallgatsz?

Merrefele mesz, elkiserhetlek?


Stb, barmilyen random temat benyomhatsz, ami nem vmi kulonosen erzekeny tema pl abortusz, halalbuntetes stb. Meg akar olyanrol is beszelhetsz, hogy milyen sz*r a BKV, tartsd fenn a beszelgetes fonalat.


Fontos! Ha latszik, hogy nagyon kenyelmetlenul erzi magat, vagy azt mondja, hogy nem, akkor tartsd tiszteletben a donteset. Ne feledd, van meg 3,5 milliard no a vilagon, es nincs olyan, hogy egy igaz szerelem, szoval ne erezd magad rosszul, ha nem job ossze.

2015. máj. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
37%
# 9 látszik, hogy lány vagy, fogalmad sincs, hogy hogy kell a lányokkal beszélni :D :D
2015. máj. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!