Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon szeretnék családot, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretnék családot, de nem megy a pártalálás, kétségbe vagyok esve, hogyan dolgozzam fel?

Figyelt kérdés

Fiatal férfi vagyok még, mindig azzal biztatnak, hogy előttem az egész élet, de ez számomra egy olyan nagy légvár! Csak múlik és múlik az idő, de semmi komoly előrelépést nem tudtam tenni párkapcsolatok terén. Éjszakánként nagyon rosszul érzem magam, úgy érzem, rámegy az életemre az egész... Számomra végtelenül hiányzik egy konkrét pár, akiben látom a jövőm, akivel együtt tervezhetjük életünket, aki majd a feleségem lehet és akitől gyermekeim lehetnek. Nekem gyerekek/család nélkül nincs értelme az életemnek, egyszerűen ilyen típus vagyok, én nem tudnék egyedül élni. Nem tudnék úgy élni, hogy nincs családom, akiket szerethetek.


Úgy érzem, most még tehetek érte, már annyian próbáltak segíteni rajtam, hogy legyen párom, és én is erőn felül tettem érte, de a leglazább módon sem ment. Van még valaki hasonló cipőben? Hogyan dolgozza fel a helyzetét? Csak várjak és bízzak a szebb jövőben? Bármily sokat teszek, olyan tehetetlennek és szerencsétlennek érzem magam, de mégis, egy társkeresésben ügyetlen ember is tud szeretni és lehetne jó apa. :( Van még olyan férfi/nő, aki ilyen helyzetben van?



2016. ápr. 5. 22:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Más is keresi, nyugi.
2016. ápr. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

En szinten ugyanezt szeretnem. Nem konnyu.


26N

2016. ápr. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hány évesen tudsz ilyen szépen keseregni és sajnálni magad?
2016. ápr. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

én is szeretnék családot, jó volna valaki akivel tervezném a jövőm, de hát ez van, magam vok.


megértem hogy zavar a dolog, de azért ne keres minden áron párt magadnak. hidd el, nagyon fontos az hogy ki lesz a párod!

ha jól valasztasz boldog leszel, ha meg rosszul akkor meg sokat fogsz idegeskedni.


igen, várd a szebb jövőt, úgyis lesz egyszer valakid.

2016. ápr. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Nem várni kell, kérdező, hanem keresni. Próbálkozni, pofára esni, és TANULNI BELŐLE! Csak a kudarcokból tud igazán tanulni az ember. Használd ezt ki, és tanulj belőlük.
2016. ápr. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
21%
Egy férfinek nem kell emiatt idegeskednie.Egy nő van szar helyzetbe,ilyenkor.........
2016. ápr. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
38%
Idegeskedjenek csak a férfiak is. Miért mindig csak a nőknek fájjon emiatt a feje? Hátha kicsit összeszedik magukat és kevesebb lesz köztük a léhűtő kurafi vagy az antiszoc.megközelíthetetlen.
2016. ápr. 6. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Az nem jó, ha kapásból a családalapításra koncentrálsz. Az még túlságosan távoli cél, maradjon meg annak, mert nagyon megterheli és megnehezíti a kezdőd kapcsolatot.


Kezdd azzal, hogy érdekes embereket akarsz megismerni! Ne olyan lányt keress, aki "megfeleő arra, hogy a gyermekeid anyja legyen", hanem aki felkelti az érdeklődésedet, aki vonz, akiben értékeket találsz. Utána jöjjön az, hogy egy harmónikus, jó kapcsolatot alakítsatok ki, éljetek együtt stb. Persze lehet egyeztetni a hosszabb távú terveket is, csak azt akarom kihozni ebből, hogy nem szabad túlságosan megterhelni ezzel a kezdeti időszakot.

2016. ápr. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ja, megkaptam priviben, hogy úgy teszek, mintha mi nők mind aranyból lennénk. Nem, nem teszek úgy. Túl érzékenyek vagytok. A kritikát csak az vegye magára, akinek kell és tanuljon belőle. Nem bántásképp írtam.
2016. ápr. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A kérdésem kiírása óta annyi pozitívum történt, hogy lett jegyesem egy mély, tartalmas és szuper jó kapcsolatból, de vége szakadt rajtunk kívülálló okok miatt. Pedig benne megláttam a jövőmet, akivel az életemet együtt tölthetem, ezért is jegyeztem el és mondott igent. Most meg már nincs. :( Valahogy olyan nehéz a mai világban...
2017. júl. 14. 22:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!