Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit lehet tenni, ha odavagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha odavagyok egy sztárpasiért, de másért nem?

Figyelt kérdés

Már 5-6 éve ő a kedvencem, amióta csak ismert lett. Külsőre is tökéletes, és már képernyőn keresztül is elképesztő kisugárzása van, annyira magabiztos, határozott, és spontán. Az interjúk alapján vicces, kedves is. Igen tudom, hogy nem sztárokat kellene idealizálnom 20 évesen, de mindig is a művészek vonzottak.


Miért nem találkozom soha ilyen srácokkal? Külsőre sokféle pasi bejön, személyiségre viszont az ilyenek vonzanak. Mégis mindig olyanokba botlok, akik irtó bunkók, vagy pedig túl félénkek... Arany középút nem is létezik?


20/L


2016. ápr. 6. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Mit lehet tenni? Felnőni
2016. ápr. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Azért nem találsz ilyen férfiakat, mert a kedvencedről is idealizált dolgokat látsz. Persze, képernyőn keresztül határozott, vicces, kedves, de ember hiba nélkül nincs. :)


Ő is csak ember hibákkal, de azokat nem közvetítik ki a rajongótábor felé, pont azért, hogy ilyen érzéseket váltsanak ki belőlük mint belőled.

2016. ápr. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Felnõni esetleg lejjebb adni az elvárásaidból.
2016. ápr. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szenvedni.
2016. ápr. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem szenvedek. :D
2016. ápr. 6. 17:48
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok, pedig én már picit idősebb vagyok nálad. Majd ha találsz egy hozzád illő pasit elmúlik. :)Ne parázz ezen, ilyen mindenkivel megesik, legfeljebb nem kürtölik világgá.
2016. ápr. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Azért nem találkozol, mert számodra az a pasi tökéletes, ha valójában nem is az. Biztos ő is ember hibákkal, csak te ezt nem látod. Mit lehet tenni? Keresgélni tovább, amíg egy hasonlóan tökéleteset találsz, aki elérhetőbb, vagy lejjebb adni az igényeidből.

Egyébként ha szabad megkérdezni, kiért vagy úgy oda?

2016. ápr. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
spontán, mint egy TV-interjú :D
2016. ápr. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!