Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek beteges, ha odavagyok bizonyos sztarokert?

Figyelt kérdés

Valamiért ezt a tnis rajongást nem nőttem ki, bár nem is akarom. Van pár híresség, nem csak pasik, nők is,akiket imádok, nézek veluk interjúkat, követem az életüket, az új képeiket, és ez boldoggá tesz. Ez baj?

20/N


2016. márc. 4. 22:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
77%

A média jól ki fog használni amíg élsz. Vegyed csak a klikket meg a többi szennylapot... Olvasd az "értelmes" cikkeket, hogy "Gáspár Győző fingott ebédután!!!" "bréking: Lakzi Lajcsi ráült a trombitájára!!!"


Bár a legtöbb proli is ezt csinálja csak kicsiben.

2016. márc. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
34%
Olyan vagy mint a nők nagy többsége... erre lettetek nevelve.
2016. márc. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Soha nem olvasok szennylapokat.
2016. márc. 4. 22:51
 4/24 anonim ***** válasza:

Ha egyedül vagy akkor nem, viszont párkapcsolatban szerintem meg kéne próbálnod visszaszorítani, tudd ki a fontosabb. Az én barátnőm is rajong pár ilyen emberért, de azt nem igazán csipázom amikor előttem dicséri őket amikor megkérdezem, hogy kit szeret még akkor meg csöndben van, az ilyen nagyon rosszul tud esni nekünk.


23f

2016. márc. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
33%

#3


"nézek veluk interjúkat, követem az életüket, az új képeiket,"


Kö-höm. Ezt a gagyi bulvármagazinok juttatják el a pajeszod alá.

2016. márc. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Nem a magazinok, hanem Facebook, instavram, Twitter, stb.
2016. márc. 4. 22:55
 7/24 anonim ***** válasza:
92%

#6


A bulvárszenny modern fajtái. Az ottani "zseniális" bejegyzések olyanok mint régen a klikk meg a többi szar. Csak ez most "új köntösben" támad.

2016. márc. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
És téged ez miért zavar? Akkor ne nézd őket.
2016. márc. 4. 23:00
 9/24 anonim ***** válasza:
Ez nagyon szomorú. Mégis hogy lehet színészekért és énekesekért rajongani? Tényleg nem értem. nem tudnál rajongani egy filozófusért vagy egy feltalálóért inkább? Ők nem szolgáltak rá erre jobban? De most komolyan, minden gúny nélkül: mit imádsz ezekben az emberekben?
2016. márc. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Már nem azért, de kevesen tudnak nagyon jól énekelni, táncolni, játszani több hangszeren, zenét szerezni, fejben tartani egy halom dalszöveget, stb. Nem olyan könnyű ez.
2016. márc. 4. 23:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!