Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megpróbált velem dumálni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megpróbált velem dumálni az eladócsaj, a velem kötött üzletnek szólt a kedvessége, vagy bejöttem neki?

Figyelt kérdés
Én hirtelen nem tudtam mit reagálni, mert nem sűrűn történik velem ilyesmi, hogy csaj kezdeményezne, ezért meglehetősen új volt nekem a helyzet, szerintetek ismerkedni akart a csaj, vagy egyszerűen csak azért volt kedves, mert nála vásároltam?

2016. ápr. 6. 22:08
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Szóval veled szóba elegyedni se szoktak? Szerintem nem kéne ebbe sok mindent belegondolnod már nem azért... Minden bántó szándék nélkül mondom. 24/N
2016. ápr. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Férfiak szoktak szóbaelegyedni, nők viszont nem nagyon...
2016. ápr. 6. 22:15
 3/9 anonim ***** válasza:
1. vagyok. De persze az is lehet, hogy bejöttél neki. Ezt ennyiből nem lehet megmondani. :D Ha úgy érzed menj vissza valami ürüggyel és próbálkozz.
2016. ápr. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ne égesd magad, csak kedves akart lenni
2016. ápr. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős a szitu. :) Még régebben, a szülővárosomban, az egyik kisboltban csinálta ezt az egyik pénztáros lány, amit sem az előttem állókkal (jóképű huszonévesekkel), sem az utánam álló ikerpár srácokkal nem csinált. Konkrétan szinte tizedmásodperc alatt belekontárkodott a magánéletembe. De olyan szinten meglepett, hogy teljesen elvörösödtem. Olyan szinten nem tudtam hová tenni magamban ezt a "kezdeményezést" — vagy nem is tudom, hogy definiáljam —, hogy kapkodva, szinte remegve léptem le a helyszínről, csakhogy végre friss levegőhöz juthassak. Valószínűleg bejöttél, vagy bejöhettél neki... csak ugye a magunk fajta úgymond "retkek" processzora nem tudja hirtelen feldolgozni a beérkező lekérdezést. :D
2016. ápr. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Menj vissza az üzletbe és vásárolj még valamit, és majd kiderül. Ha kedves veled esetleg vidd kicsit magánjellegüvé, esetleg hivd fel a figyelmét egy jó programra hogy őt érdekelné e és ha érdeklődő, akkor felajánlhatod hogy akár elmehetnétek együtt..persze legyél felkészülve hogy nem ér rá, vagy hasonló kifogás, esetleg még akkor utána mégegyszer probálkozz, de ha akkor is kedvesen elutasit akkor hagyd rá.. Akkor valószinü csak annak szolt a kedvessége hogy nála vásároltál. De viszont vesziteni nem veszithetsz vele semmit, ha kicsit körbejárod ezt a dolgot. Esetleg fb-on keress rá, van-e barátja stb. mi az érdeklődése.
2016. ápr. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mennyiért vásároltál?
2016. ápr. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
En eladokent azt mondom mindketto eselyes.Alapbol nem art egy eladonal a kedvesseg mindenki fele. De igy nehez megmondani tul volt e ez a kedvesseg az udvsriassagon. Szerintem is menj vissza ;) es ha bator vagy hivd el egy uditore melo utan.. ha nem jon be a dolog legfeljebb nem jarsz oda vasarolni;) De legalabb megprobaltad es nem fogsz azon agyalni mi lett volna ha...
2016. ápr. 7. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Fel akartam tenni én is ezt a kérdést mert velem is ugyanez megtörtént csak épp cipőboltban. Úgy az esetek 99%-ban érzem, hogy mi a helyzet de Most nem :D


Aztán megnyugtattam magam, hogy túl sokat képzelgek és offoltam a gondolatot pedig vissza akartam menni először...

2016. ápr. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!