Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A szerelmem szakított velem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelmem szakított velem, mert sokat veszekedtünk. Kb. egy éve elkövettem egy hibát, amit rettenetesen megbántam, életem legnagyobb tévedése volt. Megpróbált megbocsájtani, mostanáig bírtuk a sok veszekedés miatt. Mit tegyek hogy visszaszerezzem?

Figyelt kérdés
Depressziós vagyok, ami nem túl vonzó, érzem hogy minél jobban kérem, könyörgök neki, annál jobban eltaszítom. Járok terápiára, de félek, hogy mire rendbe jövök, teljesen kiszeret belőlem. Talán nem annyira mint én őt, de azért ő is szeret engem. Én sosem szerettem ennyire senkit, szebbet jobbat okosabbat nem fogok már találni, mindenki mondja hogy dehogynem, de számomra egyszerűen ő a tökéletes nő.
2016. febr. 3. 12:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

Tippelhetek?

Megcsaltad, ő meg kidobott, mert hiába mondja hogy megbocsájt, az ilyet nem lehet elfelejteni.


Így jártál.

Ha képes voltál egy ilyen tökéletes nő mellett is félrekefélni, most majd megtanulod, milyen egyedül.


És kis szerencsével már más vigasztalja.

2016. febr. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Mien hibát követtél el, és min veszekedtetek?


Semmi esetre se könyörögjél, az nem férfias tett. Próbálj változni, átgondolni a dolgaitokat, dolgaidat. A legegyszerűbb ha az ncore-rol letöltöd a visszaszerzem az exem pdf-t. abban mindent megtalálálsz! Amúgy én is hasonló dolgot követtem el, amit borzalmasan megbántam.. de már késő, a nőt akit eddig mindenkinél jobban szerettem, már másé. A depis korszakba én is voltam, néha még most is tart (3hónap). Tudom nem könnyű, de ha sokat ismerkedsz, találsz szebbet, jobbat, okosabbat.

2016. febr. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%

A bizalomvesztés nagyon nehezen visszafordítható.....és többnyire rendkívül hálátlan dolog. Soha nem lesz olyan mint a megcsalás elött(feltéve hogy az volt a hiba), és mivel megborul az egyensúly olyan szinten fogsz teperni a semmiért, hogy amiatt fogsz kiábrándulni belőle.

Pint ezért szoktam javasolni pároknak, hogyha megunták egymást, valamelyik fél félrelépett ,akkor nem kell azonnal mindent helyrehozni, mert erre vajmi kevés az esély. Kell egy ki szünet amíg mindkét fél rendezi a gondolatait, és ha mindketten úgy döntenek, hogy érdemes folytatni akkor mindkét fél tiszta lappal megy vissza a kapcsolatba.

1 év telt el a hibázásod óta....és nem sikerült helyrehozni a viszonyotokat....köszönj el békességben és hagyjad hogy a párod mással boldog legyen. Tu8dom, hogy nem egyszerű egy ilyen döntést meghozni, de ha tényleg szereted azt a Nőt akkor nem rabolod tovább az idejét.

37F

2016. febr. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen megcsaltam. Korábban engem is csaltak már meg, én megtudtam bocsájtani.. Persze megint megtette és akkor már vége lett. Lelkileg tönkretett, talán ezért is követtem el én is ezt a szemétséget. Ha én megtudtam bocsájtani, nekem miért nem tudnak?
2016. febr. 3. 16:20
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Ha én szeretem a töltött káposztát, akkor mások miért nem? Kb ennyi értelme volt a kérdésednek. Az emberek nem robotok, hanem különbözőek. Neki ez nem fér bele.
2016. febr. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Inkább szard le az egészet. Csak azért látod tökéletesnek mert idealizálod a dolgot.
2016. febr. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
16%

"5" reagálva.....

Az érvelésed ott hibádzik, hogy ha a Nő úgy dönt nem tud megbocsájtani a párjának akkor meg ne szenvedjen vele még 1 éven át...ez nem tisztességes a másikkal szemben.

Ami megtörtént, az megtörtént, levonod belőle a tapasztalatot és mész tovább!!!

37F

2016. febr. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, az ember nem tudja előre mindig, hogy miként fognak alakulni az érzései, ezért nem tud azonnal dönteni. A kérdésben benne van, hogy megpróbált megbocsájtani, és az is, hogy szakítottak. Tehát gondolom, amikor eljutott odáig, hogy nem sikerült apróbálkozás, akkor szakított, magyarán elég korrekt volt. Értelmezni kéne a kérdést.
2016. febr. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Ebben is, abban is van igazság. Amikor veszekedtünk, különböző dolgok miatt volt, nem mindig konkrétan a megcsalásról, de szerintem, ha az nem történt volna meg, más dolgokban is veszekedés nélkül dűlőre jutottunk volna. Az elmúlt egy év nem volt felhőtlen, de jó dolgok is akadtak bőven. Ja és csak pár hónapja jártunk mikor történt.

5.re annyit, tényleg hülye kérdés volt, de szerintem bár a személyiségünk/ízlésünk a különböző tapasztalatok és a gének miatt változatos, szerintem legbelül mind ugyanolyanok vagyunk.. Mindegy, nem akarom offolni a témát

2016. febr. 4. 01:26
 10/13 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem: tudom hogy az hogy csak pár hónapja jártunk nem enyhíti a dolgot... Azt hiszem még mindig a mentegetőzés-alkudozás stádiumban vagyok
2016. febr. 4. 01:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!