Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, férfiak! Szerintetek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Szerintetek ha egy nő nem használ semmilyen drogot csak nagyon sokat edz akkor is lehet hogy túl izmos lesz?

Figyelt kérdés

Nagyon magas és nagyon vékony alkatom volt, ezért elkezdtem rengeteg súlyzós edzést csinálni, egy elég magas caloriájú diétával, és mostanra már teljesen megváltoztam.


Szerintem sokkal nőiesebb lettem mert nem vagyok egyáltalán szálkás meg eres, csak vastagabb és formásabb lettem, de nagyon sokan mondják hogy kezdek túlzásba esni és ez már nem nőies, valamint kevesebben si próbálkoznak nálam...


Szóval szerintetek lehet egy nő csak simán edzéstől és diétától túl izmos? Vagy lehet azért nem közelítenek már annyira mert azt hiszik hogy a férfitől is elvárom hogy kisportolt legyen?


27/N


2016. ápr. 7. 17:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Minden kérdésedet lefedve, lehet persze.
2016. ápr. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha küldesz egy képet, szívesen elmondom a véleményemet.

38F

2016. ápr. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
megnéznélek. tali? szeretem az izmos bigéket én sem vagyok nyeszlett.de miért kéne valaki drogozzon? nem hallottam ,hogy attól izmosodnának a junkik.
2016. ápr. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kétlem. Én azt tudom elképzelni, hogy sokkal jobb nő lettél, ezért kevésbé bátrak kezdeményezni. Gondolom az önbizalmad is nőtt, az is elijeszti a kevésbé magabiztos férfiakat
2016. ápr. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Két dolog:

- Az emberek többségének halvány gőze sincs a testedzésről, csak mondják azokat a köztudatban levő téves dolgokat, amiket tudni vélnek, anélkül, hogy megpróbálnának utánanézni. Ez gyakran megesik még ebben a kategóriában is.

- A 'túl' szó jelentése a határtól függ, ami felett látja az illető túlzásnak az adott dolgot. Sokaknak ez a határ nagyon minimális, tehát ha nagyon minimális izommennyiségnél több van rajtad, az nekik már túlzás. Egy magasabb ingerküszöbű embernek meg nem. Abszolútértékben meg pláne nem.


Drogok alatt gondolom gyógyszerekre gondolsz, mivel az angolban a drugs szó mindkettőt jelenti.

Ha akarsz, nekem is küldhetsz képet, hogy mit értél el, én is kedvelem a sportos nőket, de nyugi, nem fogok rádhajtani, mert 3 évvel fiatalabb vagyok :D

2016. ápr. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát, mivel a fittnesszbajnokságokon lassan már meg-megütik a testépítők fonottkalács-szintjét (és mint tuggyuk, a testépítők se szednek semmilyen tuningbogyót, a fittnesszesek meg pláne ;) ), így a válaszom IGEN.


"Vagy lehet azért nem közelítenek már annyira mert azt hiszik hogy a férfitől is elvárom hogy kisportolt legyen?"


Hümm...

A minap írtam valami sportoscsajos kérdésre, hogy nekem nem probléma, ha a hölgy sportol... de ha engem próbálna ilyesmire rávenni a napi kulim után, azt nagggyon nem tolerálnám. Szóval erre a kérdésre is IGEN a válaszom.

2016. ápr. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez mindenkinél más....kinek mi tettszik.

Csak látatlanban erről senki nem tud így nyilatkozni, de ha kép alapján nyilatkozik is, akkor is csak a személyes véleménye lesz, ami pedig mint tudjuk mindenkinél más és más.

Nekem például nem tettszenek a kigyúrt, izmos nők.

A formásak igen.

Eltudom képzelni egyébként hogy áteshetsz a ló túloldalára és te saját magadon nem veszed úgy észre a változást, mint egy külső szemlélő.


Az hogy nem próbálkoznak annyian nálad, ezzel nincs összefüggésben szerintem.

Én nem hinném azt hogy mástól is elvárja az ember hogy kisportolt legyen, úgyhogy én kezdeményeznék nálad ha szimpatikusnak találnálak.

2016. ápr. 8. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerek nélkül biztos nem lehetsz csúnya, se túl nagy, se túl erős. Most gondolom nincs 40es karod és nem nyomsz fekve 100 kilóval :D

Amúgy egy arckitakarásos képre én is kíváncsi lennék.

25F

2016. ápr. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Láttad a G.I. Jane c. filmet? Igaz történet alapján! Na ott a csajnak a teste a sok edzéstől annyi tesztoszteront termelt hogy már menstruációja sem volt!
2016. ápr. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!