Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi volt néhânyadik randin a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt néhânyadik randin a legdurvább amivel előhozakodott a csaj/pasi? Nekem: 2. ugorjak már be a boltba visszaváltani a ruháit de csak pénzt fogadják el addig megvar a kávézóban de adják már neki 2500 át kajára

Figyelt kérdés
2016. ápr. 8. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez a legrosszabb randi tapasztalatom:


Kis hülyegyerek voltam már, rengeteget dumáltam 1 csajjal. Úgy kb 6 randi maradt el ilyen-olyan indokok miatt.

Aztán leutaztam hozzá egy kisvárosba. Úgy volt, hogy sétálgatunk-beülünk valahova etc etc.


A csaj legjobb barátnője is VÉGIG jelen volt a randin és amikor ezért furán néztem, akkor "ő akart jönni és nem tudtam nemet mondani, nem baj ugye?".


Életem legrosszabb 2 órája volt. Utána még vártam fél órát a buszra, ahol a buszmegállóban belémkötöttek a cigányok.


Hazaérve a csaj pedig rámírt, hogy "na hogy tetszettem?". Én meg kb kiröhögtem. Ő nem értette hogy miért és nem értette, hogy miért nem akarok vele járni.

2016. ápr. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%

A leghulyebb randim egy random pasival volt akit egy musoron keresztul ismertem meg, konkretan en voltam a musorban (radio). A lenyeg, hogy betelefonalt es valami megfogott benne es ugy voltam vele, hogy oke egy randit meger.


Rosszul gondoltam. Valami olyasmi volt, hogy beultunk a kocsijaba, elmeselte a fel eletet, beteptunk (fu), aztan elmentunk egy templomba es dugtunk az oltar vagy mi mogott, aztan vissza a kocsiba, elmentunk valami partira ahol senkit nem ismertunk (fogalmam sincs, hogy ezt igy hogy ezt igy hogy) aztan valami hamburger, dugas es rossz szamot adtam meg neki szandekosan:-)))


Fogalmam sincs mi volt ez az egesz, ennek tobb mint tiz eve, azota sem lattam konkretan a jevere sem emlkeszem, csak arra, hogy ilyen trip volt az egesz, mintha valami szurrealis filmet neznek:-))

2016. ápr. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
6%
kétszer azért megdugott :D neki jó volt az este fixen
2016. ápr. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg nagy. Látni sem akartad, de azért kétszer is megvoltál neki. :) Amúgy tudod miért érte meg szerintem? Én a helyedben biztos még nyugdíjasan is ezen a sztorin röhögnék. Nagyon egyedi. :)
2016. ápr. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sunshinedoll ***** válasza:
93%

Nekem nem is randi volt, hanem a lakótársam áthívta borozni a haverját, aztán együtt hárman elmentünk bulizni. Buli után lakótársammal hazamentünk, a srác velünk együtt kiszállt a taxiból, feljött hozzánk hívatlanul és befeküdt az ágyamba. (???)


Volt olyan is, ahol a srác elhívott moziba, de megkért, hogy én vegyem fel a jegyeket mert ő dolgozik előtte. Felvettem, nem említette, hogy kifizetné őket vagy akár csak a sajátját, magamnak vettem a filmre két sajtburgert, és ő mind a kettőt megette.

2016. ápr. 9. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért fűtől így kifeküdni az elég durva. Lehet így kéne csajoznom. :D
2016. ápr. 9. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
95%

az egyik cheten resze voltam egy jo kis csapatnak.

es az egyik csaj nagyon ram akarta sozni a tesojat.

a veggen mar nagyon unnalmassak voltak mind2en.

a keresukre elmentem a randira (egy masik varosban volt).

Elobb erkeztem, setalgattam oszevisza a varosban. Lattam egy mobilos boltot, es mivel akartam uj mobilt is venni, gondoltam megnezem mi van ott.

Rossz ajton mentem be, ahogy beleptem, bezarodot az ajto utanam (egy tarsashazban talaltam magam). sehogy sem birtam kimenni, meg az utcarol is huztak az emberek az ajtot, en toltam mint a hulyegyerek es semmi.

na akkor elkeztem minden lakasnal csongetni, hatha kijon valaki es kienged.

csak az utolso emeleten nyilt ki egy ajto.

egy oreg banya jot ki, majdnem total meztelenul (akkor furdot meg) es letamadot hogy ki akarom rabolni. egy tiz perc vita utan meg rajott hogy biztos meg akarom eroszakolni, es kihivta ram a rendorseget.

na mire kiszabadultam, epp ideje volt a rendinak is, a csajjal beszeltem egy 5 percet, odajott valami ismerose es elkezdet vele beszelgetni, vartam picit, utana folkeltem es hazamentem. nem is tal tobbet vele.


a nagy randibol lett egy mesztelen nagymama meg okoskodas a rendorokkel.

2016. ápr. 9. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!