Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Komolyan sehol egy 20 feletti,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan sehol egy 20 feletti, értelmes, határozott leszbikus/biszex csaj aki NEM úgy néz ki mint egy pasi, komoly kapcsolatot akar, nem sablonos?!

Figyelt kérdés
21/L

2016. jan. 10. 16:20
 1/8 anonim ***** válasza:

De, van ilyen.

Az más kérdés, hogy itt nem valószínű, hogy találsz, mert ez nem társkereső.

2016. jan. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
73%

Micsoda elvárások...

Teljesíthetetlen.


Ha sokat csalódtál, menj emberek közé és ismerkedj ott, ne itt írj habzó szájjal, mert senki se felel meg az igényeidnek.

2016. jan. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha itt akarok keresni, akkor itt fogok. Ha egy téma nem érdekel akkor ne szólj hozzá. És nem kértem az engedélyed drágám, de ha kell majd szólok
2016. jan. 10. 18:03
 4/8 anonim ***** válasza:
Biztos van ilyen. Nálam is majdnem minden stimmel csak még fiatal vagyok a komoly dolgokhoz. (: 21/L
2016. jan. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hasonló vagyok, mint az elvarasaid... :)

25/L

2016. jan. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bizonyára akad, kell, hogy legyen :D, de nekik nyilván nincs a homlokukra írva, hogy melegek. Mármint egy fiús lányról könnyebb levenni a dolgot, míg ha valaki tök átlagos, nőies, már nehezebben. Én nem vagyok az a kifejezett plázacica, és nem vállalom fel a másságom, szerintem nagyon nem is sejtik rólam, hogy nekem a nők jönnek be, persze méregetni sem nagyon szoktam másokat félreértetően :P. Bár sajna azt nem tudom, hogy az ilyen "típusú" leszbikus hölgyeket hogyan lehet a távolból kiszúrni, talán valóban, ha ismerkedsz, és közben ahogy bizalmasodik a viszony (és persze van némi emberismereted) rájöhetsz, hogy szabad e a pálya.
2016. jan. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Kérdező, amilyen alpári módon válaszoltál egy NORMÁLIS privát üzenetemre, ne is csodálkozz, hogy a büdös életbe nem lesz így neked senkid!

Jobban tennéd, ha inkább TE változtatnál a stílusodon és legközelebb alaposan válogasd meg a szavaidat!

Jogos a kérdésed, hogy akkor miért vágtam neked így vissza!

Mert felhúztad az agyam a stílusoddal, nem volt benned semmi tisztelet a másik iránt!

Még hogy "Undorodom a fajtádtól!"

Én még jobban megundorodtam a TE FAJTÁDTÓL!!!

Süllyednél el szégyenedben!!!

2016. jan. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

# 7


Fogadjunk pasi vagy. :D

2016. jan. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!