Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találjak magamnak valami célt?

Figyelt kérdés

Annyira elkeseredett vagyok. Igazából nem tudom, hogy ez milyen kategóriába tartozik, de nagyon megköszönném, ha valaki tudna segíteni egy értelmes válasszal.


Szörnyen unom az egész életemet. Semmi kedvem minden nap bemenni az egyetemre, utálok tanulni, nem érdekel az egész, de az a baj, hogy másik szak még ennyire sem érdekelne... És ha elvégzem, akkor sem lesz jobb a helyzet, mivel nem is igazán értek ahhoz, amit tanulok, és még csak nem is egy jól fizető szakma.

Az itthoni embereket sem igazán szeretem, valahogy távol áll tőlem ez a pesszimista, örökké panaszkodó mentalitás, úgyhogy barátom is kevés van. Pasim sincsen már egy jó ideje, mert nem találok olyat, aki illene is hozzám.


Úgy érzem, hogy nem értek semmihez, nem igazán érdekel semmi, és fogalmam sincs, hogy mit kezdjek az életemmel. Nincsen semmi motivációm, célom. A hobbiból meg nem lehet megélni.

Sok hírességet követek, de nem azért, mert hogy húú micsoda pasik, vagy hogy mennyi pénzük van. Pénzünk nekünk is van. Hanem azért, mert annyira jó látni ezeket az embereket, hogy szó szerint sugároznak. Olyan boldogok, mert azzal foglalkoznak, amit imádnak, van szenvedély az életükben, és én is valami ilyesmire vágyom, csak meg kellene találnom.


2016. ápr. 10. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
"Az itthoni embereket sem igazán szeretem, valahogy távol áll tőlem ez a pesszimista, örökké panaszkodó mentalitás, " Ezt biztos, hogy át gondoltad? :D
2016. ápr. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 90-ben született F.. ***** válasza:

Beszélgess / ismerkedj meg olyan emberekkel, akikben több van, mint az átlagban. Nem párkapcsolatra bíztatlak, hanem egyszerű ismerkedésre.


A több alatt azt értem, hogy olyan életet élnek, amire te vágysz. Olyan munkakörben dolgoznak, amit imádnak...stb


Próbáld felfedezni az írásaikból, hogy miként sikerült ösztönözniük magukat erre. Mitől van meg minden nap az az érzésük, hogy érdemes felkelni minden nap.

Mivel te lány vagy, ezért lányok/nők segítségét kellene ebben kérned, de ha egy boldog-kiegyensúlyozott férfi történetét szeretnéd meghallgatni, akkor dobhatsz egy privátot, leírom a saját tapasztalataimat. Nekem is megvolt a "mi értelme ennek, semmi sem jó". Nehéz volt legyűrni, de sikerült. :)

2016. ápr. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg a szüleidet, hogy ne pocsékolják rád a pénzüket. Költözz el tölük, élj meg ahogy' tudsz. Ha három napig nem lesz kajád meg fog jönni az életkedved.
2016. ápr. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!