Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni egy olyan férfival, akiből árad a "mindenáron barátnőt akarok" érzés, és olyan súlyos önbizalomhiányban szenved, hogy az már ijesztő?

Figyelt kérdés
Három hete beszélgettem egy ilyen férfival, és a minap újra eszembe jutott, azért ötlött a fejembe ez a kérdés. Neten beszélgettem vele és annyira érződött rajta, hogy nincs önbecsülése, hogy azt még olvasni is rossz volt. Folyton hangsúlyozta, hogy a nők mindig csak elutasítják, és hogy már neki teljesen mindegy, akár meg is halhat. Pedig még nem is nézett ki rosszul, és mégis azt mondta sokan utasították el. Fiúk, ti éltetek már hasonlót? Tudtátok növelni valahogy az önbizalmatokat, vagy végleg a padlóra küldött titeket a kudarc?
2016. ápr. 11. 21:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
75%
Pszichológus
2016. ápr. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Ebben nincs semmi ijesztő.
2016. ápr. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Nem is ijesztő, inkább elszomorító, hogy valaki ennyire önbizalomhiányos legyen. Még sosem találkoztam ilyen emberrel.
2016. ápr. 11. 21:33
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Turcsy úrfi volt? :D
2016. ápr. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Nem, ő még nem kopogtatott az ajtómon :D
2016. ápr. 11. 21:37
 6/24 anonim ***** válasza:
77%

Őszintén szólva semmit. Ha önmagától nem jön rá arra, hogy egy nőnek nem egy önsajnáló, hisztiző, depressziós hajlamú kisfiú kell, aki amúgy egyedül nem érzi jól saját magát a bőrében az ne is várjon csodát.

Nem gondol abba bele, hogy milyen lenne fordított esetben, ha egy nő panaszkodna neki ugyanígy. Szerintem sikítva menekülne.

2016. ápr. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
73%

Mit lehet tenni? Nos mellette állni,támogatni mindenben,dicsérni többször, és voilá máris jobban fogja érezni magát,lehet még az önbizalma is több lenne. ;)

Bonyolult volt? :D

24/F

2016. ápr. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
90%

#6


Ja me'há' olyan pasi kő' aki odasóz mindnekinek aki csúnyán néz meg a farka is megvan vagy 20 cöntimétör

2016. ápr. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
61%

"Pedig még nem is nézett ki rosszul..."


Elég, ha nem nézik ki belőled, hogy izgalmas vagy és véged a társkeresésben.


De nem értem, a nők miért gondolják, hogy a férfiak robotok és ha n+1-ik alkalommal is elutasították, akkor is boldogan-nevetve kell belerohania a következő pofonba.

2016. ápr. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalatom, hogy az ilyet sajnos messzire el kell kerülni...nekem 3 évem ment rá egy ilyen 'férfire', a vége az lett, hogy én csesztem el az életét...persze, ma is ugyanabban a kakiban ül, mint előttem...
2016. ápr. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!