Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Szeretlek, de nem akarok kapcsolatot". Miért olyan ijesztő a férfiaknak egy párkapcsolat?

Figyelt kérdés

3 hónapja együtt vagyok egy 22 éves sráccal. Először azt mondta, hogy nem akar kapcsolatot, csak szórakozni, aztán szépen lassan belém szeretett és most úgy viselkedik, mintha járnánk, de amikor megkérdezem, hogy mi a helyzet velünk, akkor egyszerűen azt mondja, hogy "nem tudom".

Az utcán fogja a kezem, bemutatott a barátainak, felvállal mások előtt, a szülei tudnak rólam, folyton hajtogatja, hogy mennyire szeret és hiányom neki, meg hogy gyönyörű vagyok. Szóval minden olyan, mintha járnánk, de mégse. Azt mondta, hogy ő nehezen tud boldog lenni egy párkapcsolatban és azt látom rajta, hogy az elkötelezettség és felelősség minden formájától irtózik. Most komolyan? Miért olyan nehéz ez? Engem nagyon zavar, ez a függő helyzet, abszolút nem érzem magam biztonságban így. És nem értem, hogy mitől fél ennyire, mert soha nem korlátoztam semmiben és nem gondolom, hogy ha kimondanánk, hogy "járunk", akkor megváltozna bármi köztünk, vagy összedőlne a világ. 22/L


2014. nov. 18. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:

,,Ne haragudj, de most nem akarok komoly kapcsolatot

tudod, még szenvedek a régi miatt"

Jobb, ha tőlem tudod, érzékeny a gyerek, de csak szivat.

Azt jelenti, hogy te olyan csúnya, esetleg hülye vagy,

két napot se bír ki veled, egy dugásér, inkább elhagy."

2014. nov. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Millió és egy olyan férfi van, aki a két kezét összetenné egy normális lányért és egy normális párkapcsolatért, de te egy balfa5z mellett filozofálsz, hogy miért nem akar párkapcsolatot. Akkor agyalgass csak!
2014. nov. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Abban biztos vagyok, hogy sem csúnyának, sem hülyének nem tart. És nem is vagyok kicsit sem csúnya, sem hülye, szóval ezt kizárhatjuk a "miértek" közül.
2014. nov. 18. 22:57
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg még nem érett egy párkapcsolathoz, és ezt érzi ő is, ezért bizonytalan. Fél az elköteleződéstől, mert mi van, ha később megtetszik neki más lány? Ugyanakkor, ha kimondja, hogy a barátod lesz, azzal valami végleges döntést hoz, amire szintén nem biztos, hogy vágyik az ember. Döntse el, hogy akar-e téged, vagy sem? Ezt a kérdést fel lehet tenni neki szerintem...

(24/F)

2014. nov. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha valóban szeretne (nem csak mondaná), akkor nem okozna gondot neki a párkapcsolat kimondása, az elköteleződés.
2014. nov. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!