Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tudtok mondani jó ötleteket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok mondani jó ötleteket, tippeket hogyan flörtöljek egy kiszemelt csoporttársammal akivel már baráti viszonyban vagyunk, néha megy is az ugratás de szeretném fejleszteni?

Figyelt kérdés
19/f 19/l

2016. ápr. 11. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Sehogy, kár lenne a barátságotokért.
2016. ápr. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Úgy érzem több lehetne belőle , csak az a gond h mindig ő( a lány) irányít . Csak már eléggé belezúgtam és szerintem érze ezt ő is , valahogy azt kéne h ő is teperjen utánam csak nagyon nincs rászorulva :/
2016. ápr. 11. 22:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Milyen közös óráitok vannak?
2016. ápr. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szinte minden , heti 25ből 21 óra
2016. ápr. 11. 22:18
 5/8 A kérdező kommentje:
Amugy egy BMEs szakról van szó ahol több a lány de nem akarok konkrétumokat mondani ;)
2016. ápr. 11. 22:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Legyél nagyon gazdag, különben no chance.
2016. ápr. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
36%

Én nőként azt tanácsolom Neked, hogy egy kicsit kezd el hanyagolni. Ne lesd minden szavát mozdulatát. Kicsit tűnj el, de ne teljesen, csak most egy kicsit lógj többet a haverokkal, vagy foglald el magad mással.

Ha mégis beszéltek, vagy együtt vagytok, akkor legyél vele kedves meg udvarias, de néha kalandozz el, mint akinek máson jár az esze. Ha kérdez, akkor ne válaszolj rögtön. Kérdezz vissza, adj szűkszavú válaszokat. Ettől rettentően fogja érdekelni mivel vagy ennyire elfoglalva!! Kicsit érezze meg milyen, amikor te nem vagy ott neki. Ettől azt akarja majd, hogy foglalkozz vele, és akkor majd teperni fog. Ekkor eljön a te időd! Ha már érzed, hogy ő is akarja, és hiányzol neki, akkor kezdj el vele flörtölni. Különben ne! Mert ha ő nem kezd el teperni, ha hanyagolod, akkor maradjatok a barátságnál. De ha érzed, hogy keres, hogy hiányzol neki, vagy azt hiszi már más tetszik neked, akkor elkezdheted a flörtöt. Dicsérd meg milyen jól néz ki, apró dolgokra is figyelj, amit más nem vesz észre.És nézz a szemébe mélyen és aztán ki tudja... :)

2016. ápr. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó nagyon hasznos köszönöm :) Ideje lenne lépnem valamit mert már most hatalmas papucs vagyok :/
2016. ápr. 13. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!